школа 14 Херсон

Новини

Підготовка школи до 2018/2019 навчального року

В рамках підготовки до нового 2018/2019  навчального року, Нової української школи у закладі проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази. Протягом 2017/2018навчального року за  кошти міського бюджету було проведено капітальний ремонт корпусу для початкової школи:

підготовлено 2 навчальні кабінети для учнів 1-х класів, 2 ігрові кімнати, відремонтовано санвузли – 1 300 000 грн.,

закуплено нові меблі, парти, дошки - 106 880 грн.,

іграшки, меблі для ігрової, коврики-пазли – 29 000 грн.

Дякуємо всім за допомогу у підготовці школи до нового навчального року.

 

Оголошення!

Свято Першого дзвоника відбудеться

01.09.2018 року о 8:30

Запрошуються учасники педагогічної,

батьківської та учнівської громадськості

 

Тиждень сталої енергії

З метою привернення  уваги школярів до проблем ефективного використання енергоресурсів, необхідності йти у ногу з часом в контексті застосування новітніх технологій та відновних джерел енергії, дбайливого ставлення до довкілля і клімату та збереження природних багатств для наступних поколінь у школі з 14 по 18 травня пройшов Тиждень сталої енергії,.

У рамках Тижня пройшли наступні заходи. Вчитель географії провела з учнями 7 класів урок – семінар на тему «Альтернативна енергія».

15 травня пройшла єдина класна година по темі: «Енергозбереження». Школярі 7-х класів разом з вчителем фізики пограли у рольову гру «Утепли домівку». Протягом усього тижня діяла виставка плакатів і малюнків на тему енергозбереження. Під керівництвом вчителів інформатики учні 8-9 класів розробили буклети з порадами на кожен день, як заощадити енергію та власні кошти. Завершився Тиждень презентаціями учнів щодо використання  енергозберігаючих технологій у закладі.

 

День цивільного захисту

З метою забезпечення готовності учасників освітнього процесу до дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, створення умов для надійного захисту учнів та стійкого управління під час виконання завдань цивільного захисту 17 травня 2018 року у школі проведено День цивільного захисту.

Детальніше...

 

День вишиванки

Щороку в третій четвер травня відзначається міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки. Ідеєю свята є збереження національних цінностей та їх популяризація  серед молоді та населення загалом. Не залишили без уваги це, ще зовсім молоде свято, і учні нашої школи.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru