школа 14 Херсон

Дитячі табори

 


 

Табір «Дельфін»

Загони активного відпочинку з денним/цілодобовим перебуванням дітей «Дельфін»

Для дітей 6-10 класів ми пропонуємо взяти участь в загонах активного відпочинку «Дельфін» з національно-патріотичним напрямом роботи.

Діти проведуть п’ять днів в таборі на базі ХМНВК, протягом яких вивчатимуть теоретичну частину, займатимуться тактичною, загальною фізичною підготовкою, спортивним орієнтуванням, плаванням і т.і. (денне перебування).

Інші сім днів зміни діти проведуть у таборі в урочищі Ближні Карабаї (Цюрупинськ, цілодобове перебування). Діти займатимуться спортивним орієнтуванням, туристичною технікою, стрільбою з гвинтівки пневматичної, спортивного лука, інших видів зброї; відпрацьовуватимуть вправи із виявлення вибухонебезпечних предметів, займатимуться начальною медичною допомогою (долікарняною допомогою постраждалим) та іншими практичними вправами з військово-патріотичної підготовки та цивільного захисту.

Тривалість зміни – 12 днів (5 днів – денне перебування на базі ХМНВК та 7 днів в Ближніх Карабаях).

Вартість льготної путівки (за часткову батьківську оплату) – 630,99 грн.

Вартість путівки за повну батьківську оплату – 1412,50 грн.


 


 

Табір “Альтаїр”

Запрошуємо до нашого табору дітей віком від 6 до 11 років!

Тривалість зміни – 14 днів (робочих – 10 днів).

Батьківська оплата  (за льготну путівку) – 31,88 грн/день.

Батьківська оплата  (повна оплата) – 72,50 грн/день.

Кожного дня з 8.00 до 17.00:

для Ваших дітей триразове харчування (сніданок, обід, полуденок); денний відпочинок (сон); масові заходи: екскурсії, конкурсні розважальні програми; купання, спортивні змагання, заходи національно-патріотичного спрямування; відвідування кінотеатру, боулінгу, катання на конях та ще багато чого цікавого!

Для великих груп дітей (не менше 30 дітей) передбачено проїзд, тобто, якщо Ваш заклад направить дітей до нашого табору, то ми зможемо щодня забирати їх від школи до табору, а ввечері – у зворотному напрямку.

Місця (льготні та за повну оплату) залишилися на три зміни:

ІІІ – 18.07.-31.07.2016 р.;

ІV – 01.08.-14.08.2016 р.;

V – 15.08.-28.08.2016 р.

З питань відпочинку дітей в таборі “Альтаїр”, будь ласка, звертайтеся до директора Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату  Гіндулліна Євгена Юрійовича за телефонами: 099-08-48-625, (0552) 22-45-53.

Дякую за співпрацю!Дитячий табір ім.Гагаріна

 


 

Міський табір  "Юнга"

Херсонський дитячий оздоровчий центр «Юнга» є позашкільним навчальним закладом оздоровчого напрямку, метою діяльності якого є організація відпочинку та оздоровлення дітей, забезпечення змістовного дозвілля, розвиток певних здібностей та задоволення інтересів  і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб та здоров’я дітей в позаурочний та позанавчальний час.

У дитячому оздоровчому центрі виділено такі напрямки роботи:

- туристсько-краєзнавчий;

- спортивно-оздоровчий;

Організація навчально-виховного процесу в закладі спрямована на поліпшення та зміцнення фізичного стану та психологічного здоров’я дітей, сприяння правильному фізичному розвитку і загартуванню організму, підвищення фізіологічної активності органів і систем організму дітей, ослаблених хворобою, підвищення фізичної і розумової працездатності.

 


Табір «Чорноморський ФІЛІН - 2016»


З 30 травня по 5 червня 2016р. запрошуемо учнів 7,8,10 класів загальноосвітніх шкіл міста Херсона на Відкритий фестиваль літніх інтелектуальних ігор «Чорноморський ФІЛІН - 2016», який відбудеться у смт. Лазурне на базі дитячого табору «Прибрежний».

У вашої дитини буде багато можливостей проявити себе в новому оточенні, розвинути творчі здібності, знайти хобі і нових друзів.

Окремий, піщаний пляж, обладнаний навісами і роздягальнями, є рятувальна служба. Купання дітей здійснюється організовано під контролем вожатих, медичного персоналу та рятувальної служби, відповідно до вимог з безпеки життя і здоров'я дітей.

Харчуванню приділено особливу увагу: свіжі сезонні овочі і фрукти збалансоване п'ятиразове харчування.

Медпункт обладнаний всім необхідним обладнанням та медикаментами для надання першої медичної допомоги.

У дитячому таборі "Прибережний" для проживання дітей призначені 2-х і 3-х поверховий спальні корпуси. Номери 4-6-місні (двох'ярусне розміщення). Душові, туалети та умивальники з гарячою і холодною водою, яка подається цілодобово. У корпусах просторий хол з телевізором і м'якими меблями. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного проживання: ліжками, тумбочками, шафами для одягу та настінними вішалками.

При собі мати медичну довідку про стан здоров'я, про щеплення і епідемічний стан та заяву від батьків, що до участі дитини у Фестивалі літніх інтелектуальних ігор «Чорноморський ФІЛІН - 2016»

Тел. для довідок 46-74-03 за адресою вул. Суворова, 6

Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Вартість проживання+проїзд 1270 грн.


Дитячий табір "Червоні вітрила"

Дитячий оздоровчитй центр "Червоні вітрила" розташований  в невеликому затишному місті півдня України - Скадовську. Це одне з найкращих місць для дитячого оздоровлення та відпочинку на узбережжі  Чорного моря. Місто  Скадовськ знаходиться на березі мілководного Джарилгачного заливу з  пісчаними пляжами. Завдяки мілководдю морська вода в заливі насичена мінералами, йодом и бромом, необхідними для профілактики и лікування різних захворювань, особливо верхніх дихальних шляхів. Купальний  сезон починаєтся уже в травні (в середині травня вода в морі  нагрівається до + 20 градусів).  І закінчується  в кінці  вересня. Літом температура морської води становить  + 26-33 градуси.

Дитячий оздоровчий центр "Червоні вітрила"- це  одне з найкращих місць для дитячого  оздоровлення, відпочинку і реабілітації. Центр розташований в першій береговій лінії - 50 м від моря. Власний пляж обладнаний всім необхідним  для комфортного відпочинку. Огороджена  територія засаджена тінистими хвойними і листовими деревами, мальовничими квітниками. Обладнані місця відпочинку (відкритий плавальний  басейн, літнє кафе, зоокуток, спортивні, танцювальні та ігрові  площадки) сприяють приємному  відпочинку.

 

 

http://khoda.gov.ua/v-detskom-ozdorovitelnom-lagere-imeni-ivana-berezhnogo-otkrylas-pervaya-smena/

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru