школа 14 Херсон

Пам’ять жертвам Голодомору

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Голодомор 1932-1933 рр. – це трагедія українського народу. Люди не спроможні щось змінити у минулому, але вони здатні дати йому всебічну, чесну й об’єктивну оцінку, ушанувати пам'ять мільйонів громадян, які стали жертвами Голодомору.

Тому, з метою поглиблення знань учнів про Голодомор 1932-1933 рр., виховання особистісної стурбованості кожного за події тих років, пробудження бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни, 21 листопада 2014 року у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 14 було проведено ряд заходів, присвячених пам’яті жертвам Голодомору. Зокрема, виховна година-реквієм, що висвітлювала події 1932-1933 рр., була проведена для учнів 5, 6, 7 класів. Із сльозами на очах, затамувавши подих, діти переглядали уривки документального фільму про страхітливі сторінки нашої історії. Адже голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна.

Учні читали вірші про Голодомор 1932-1933 рр., звучали скорботні пісні, пом’янули  хвилиною мовчання жертв голодомору, запаливши свічку пам'яті. Цей вогник символізує нашу скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників.

Педагогічний колектив сподівається, що учні отримали  урок із проведеного заходу, щоб в майбутньому ніколи не повторити страшної трагедії Голодомору.

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru