школа 14 Херсон

День Цивільного Захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 лютого у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №14 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої знання і практичні навички щодо дій у разі загрози вчинення терористичних та диверсійних актів.

 

 

День цивільного захисту  у закладі розпочався урочистою  лінійкою, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. Цікаво та змістовно пройшли години спілкування та конкурс стіннівок «Увага!Повітряна тривога».

Практична частина, яку проводила медична сестра, складалася з відпрацювання  навичок надання першої   допомоги  під час кровотечі та транспортування   потерпілого із небезпечної зони.

 

 

 

Для учнів 9-х класів психологом  школи проведено тренінг « Як вести себе в екстремальних ситуаціях?». Чітко та організовано пройшло відпрацювання сигналу «Увага! Повітряна тривога», де учні та вчителі продемонстрували обізнаність, чіткість та скоординованість спільних дій.

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru