школа 14 Херсон

І Фестиваль дитячої творчості « На крилах мрій»

Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе, вважають вчителі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14.На кожному кроці педагоги бачать спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, і кожному з них приділяють неабияку увагу. Тому перший шкільний фестиваль «На крилах мрій», який відбувся 23 квітня 2015 року в  Обласному театрі ляльок, мав на меті відкрити нові юні обдарування серед школярів. У цьому заході взяли участь  понад 100 учнів-вихованців шкільних гуртків. Кожен мав  нагоду продемонструвати  свої  таланти, а гості свята -  унікальну можливість бути свідками своєрідного перевтілення.  Всі виступи учнів сповнені любові, радості, таланту.

Висока акторська майстерність, вдало підібрані костюми не змогли не зворушити сердець присутніх батьків та гостей фестивалю.

 

Учнівський та педагогічний колектив пишаються своїми  талановитими учнями. На завершення фестивалю учні та керівники гуртків були нагороджені грамотами та грошовими  преміями.

Тож сподіватися, що таланти розквітатимуть, і на шкільному мистецькому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки!

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru