школа 14 Херсон

Місячник пожежної безпеки в житловому секторі

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. З цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи  життя їх самих.

Саме з метою навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само - та взаємодопомогу, з 02.11.2015 по  27.11.2015  у школі  пройшов місячник пожежної безпеки. На класних годинах були проведені бесіди з учнями «Безпечне використання газу у побуті», «Дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі» та роздані пам’ятки  про безпечну поведінку з вогнем .На початок навчального року проведено інструктажі з учнями щодо дотримання Правил пожежної, оновлено  куточки з безпеки  життєдіяльності, включивши  правила  поведінка у надзвичайних ситуаціях.

Протягом місяця шкільною медичною сестрою з учнями 7-9 класів проводились  практичні заняття «Перша домедична допомога при опіках»,  конкурси-виставки дитячих малюнків та стіннівок «Щоб не трапилось біди», «Безпечне довкілля», «Вогонь – друг, вогонь – ворог» У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка «Коло небезпек», де учні мали змогу ознайомитись з цікавою та корисною інформацією. Проведені диктанти у 3-9-х  класах «Щоб не трапилось пожежі» щодо знання правил безпечної поведінки, вікторину «Це повинен знати кожен» для 1-2-х класів.

Проведено  комплексні   заняття шкільного гуртка «Школа безпеки» щодо безпечної поведінки, на яких обговорювалися теми: «Як поводитись під час пожежі», «Пожежна безпека у громадських приміщеннях». Шкільним психологом Діжур Н.В. для учнів 9 класу проведено тренінгове заняття «Досліджуємо ризики та небезпеки».

 

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru