школа 14 Херсон

Тиждень Безпечного Інтернету

З 15.02 по 19.02 в школі пройшов «Тиждень безпечного Інтернету». У рамках «Тижня» вирішувалася проблема безпечного Інтернету шляхом різноманітних заходів. Мета перегляду школярами відеороликів «Розваги та безпека в Інтернеті» - вчитися критично ставитися до інформації в Інтернеті і не ділитися особистими даними он-лайн.

 

Для усвідомлення учнями рівня небезпеки, що чекає на них серед віртуальних тенет глобальної мережі, для учнів 1-5-х класів пройшов конкурс малюнків «Я в Інтернеті», для 6-7 класів – урок - практикум «Зворотна сторона Інтернету». З метою формування у дітей правильного ставлення до можливостей комп’ютера та дотримування ними простих правил поведінки психологом школи для учнів 8-9-х класів проведено тренінг «Безпечна поведінка у Всесвітній мережі».

Для вирішення проблеми безпечного користування Інтернетом та способів подолання он-лайн-загроз класними керівниками проведено анкетування «Інтернет у моєму житті» та ознайомлення з матеріалами, розміщеними на веб-порталі «Он-ляндія».

Представники шкільного самоврядування розробили пам’ятки для учнів та батьків «Безпечний Інтернет».

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru