школа 14 Херсон

Відзначення 202-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

9 березня відзначаємо 202-річницю від дня народження Т. Г. Шевченка. Впродовж дня у школі відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета та художника.

З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді у школі було проведено літературні читання для учнів 5-9 класів «Полум’яне слово Т. Г. Шевченка в моїй бібліотеці». Учасники заходу ознайомили своїх однолітків зі збірками творів Т. Г. Шевченка з власної бібліотеки, розповіли історії появи цих книжок у родині та виразно зачитали уривки з найулюбленіших творів.

Незабутнє враження на учнів 5-х класів справила літературно–музична композиція «У вінок Кобзареві», під час якої школярі не тільки поглибили свої знання про головні віхи життя поета, але й прослухали уривки з поезій митця.

Одночасно у шкільній бібліотеці розпочала діяти книжкова виставка «Великий син українського народу».

Події сьогодення черговий раз доводять пророчість літературної спадщини письменника. Тож, нехай у кожній українській родині на книжковій полиці найпочесніше місце посідає «Кобзар»!

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru