Відзначення 202-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

  9 березня відзначаємо 202-річницю від дня народження Т. Г. Шевченка. Впродовж дня у школі відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета та художника.

  З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді у школі було проведено літературні читання для учнів 5-9 класів «Полум’яне слово Т. Г. Шевченка в моїй бібліотеці». Учасники заходу ознайомили своїх однолітків зі збірками творів Т. Г. Шевченка з власної бібліотеки, розповіли історії появи цих книжок у родині та виразно зачитали уривки з найулюбленіших творів.

  Незабутнє враження на учнів 5-х класів справила літературно–музична композиція «У вінок Кобзареві», під час якої школярі не тільки поглибили свої знання про головні віхи життя поета, але й прослухали уривки з поезій митця.

  Одночасно у шкільній бібліотеці розпочала діяти книжкова виставка «Великий син українського народу».

  Події сьогодення черговий раз доводять пророчість літературної спадщини письменника. Тож, нехай у кожній українській родині на книжковій полиці найпочесніше місце посідає «Кобзар»!

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019