День учнівського самоврядування

  03 березня 2017р. у школі відбувся «День учнівського самоврядування», який став яскравим проявом демократичної атмосфери у закладі.

  В цей день обов’язки директора виконував учень 8 класу Корж Олексій, його заступниками були учениці 8 класу Шевченко Олена та Пентела Карина.

   

  Учнівський парламент та учні-старшокласники забезпечили у цей день організацію дозвілля учнів, проведення конкурсів, спортивних змагань. Найбільше учням сподобалися уроки,  які провели старшокласники. Учнівський парламент підсумував результати проведених уроків і визначив класи-переможці.

  В цей час психологом школи Діжур Н.В.  для вчителів проведено інтерактивний тренінг «Види стресу та практичне опрацювання виходу із стресових ситуацій». Педагоги пройшли тестування на визначення емоційного стану та отримали рекомендації.

  День учнівського самоврядування завершився лінійкою та врученням  почесних грамот. Педагоги та їх вихованці впевнилися у тому, що самоврядування у школі виховує лідерські якості, сприяє підтримці компетентних, відповідальних, креативних учнів, здатних приймати нестандартні рішення.

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019