Тиждень безпечного Інтернету

  З кожним роком зростає кількість дітей, які користуються Інтернетом.Він надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування та творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь – якого контролю, сьогодні у ньому міститься величезна кількість інформації,  далеко не завжди безпечної.

  З  метою привернення уваги учнів до проблеми безпечної роботи в Інтернеті з 5 по 9 лютого у школі пройшов «Тиждень безпечного Інтернету». У рамках «Тижня» у доступній ігровій формі були проведені різноманітні заходи.

  Вчителі інформатики розробили та випустили інформаційний бюлетень «Спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

  Вихованці 8-9 класів переглянули відеоролик «Всесвітній день безпечного Інтернету», метою якого було навчити дітей критично ставитися до інформації в Інтернеті і не ділитися особистими даними он-лайн.

  Для усвідомлення учнями рівня небезпеки, що чекає на них серед віртуальних тенет глобальної мережі вчитель образотворчого мистецтва для учнів 5-7-х класів провела конкурс малюнків «Я в Інтернеті».

  Для 2-3 класів був проведений урок - казка «Подорож  країною Інтернету», учні  4 класів ознайомилися з матеріалами, розміщеними на веб-порталі «Он-ляндія» . З метою формування у дітей правильного ставлення до можливостей комп’ютера та дотримування ними простих правил поведінки  учні 8 класу на уроці інформатики разом з вчителями створювали презентації на тему «Безпечний Інтернет».Вихованці 6-7-х класів взяли участь у селфі-марафоні «День безпечного Інтернету 2018».

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019