День вишиванки

  Щороку в третій четвер травня відзначається міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки. Ідеєю свята є збереження національних цінностей та їх популяризація  серед молоді та населення загалом. Не залишили без уваги це, ще зовсім молоде свято, і учні нашої школи.

   

  17 травня в Херсонській загальноосвітній школі №14 дрес-кодом стала вишиванка. Протягом дня учні мали змогу взяти участь у майстер-класах із вишивання гладдю та хрестиком, відвідати інформаційну виставку «Особливості візерункових малюнків різних регіонів України». Родзинкою святкового дня стала квест-гра для 7-х, 5-х класів «З вишиванкою у серці», під час якої учні, «подорожуючи» умовними станціями, мали змогу створити свої візерунки вишиванок, згадати усну народну творчість, пов’язану з ними, дізнатись про магічну силу сорочки-оберега.

  Вишиванка – не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

   

   

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019