школа 14 Херсон

75-річчя школи

75 років для життя суспільства – лише одна мить,
для навчального закладу – історія


У далекому 1937-1938 навчальному році гостинно відкрила для учнів свої двері Херсонська школа №14. За 75 років існування навчальний заклад дав путівку у доросле життя понад трьом тисячам випускників, серед яких знані й шановані в Україні та за її межами люди.
75 років для життя суспільства - лише одна мить, для навчального закладу -історія. Маючи прекрасні традиції, значний науковий і творчий потенціал, колектив школи постійно вдосконалює навчально-виховний процес, зміст і форми сучасних педагогічних технологій. У школі працює висококваліфікований педагогічний колектив: 5 вчителів мають звання "вчитель-методист", 75% - вчителі першої та вищої категорії. Вихованці закладу - щорічні переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Школярі мають змогу займатися у різноманітних гуртках та секціях на базі школи, активно відвідують театральну студію, вокальний ансамбль, шкільний хор.
22 березня 2013 року в Херсонському обласному театрі ляльок відбувся ювілейний концерт, присвячений 75-річчю навчального закладу. На свято завітали високоповажні гості, вчителі-ветерани, випускники минулих літ та сьогодення, батьки, учні. Найвідоміша випускниця школи, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лариса Латиніна,перебуваючи за межами України, не забула про день народження рідної школи та надіслала вітання. Під час святкування зі словами привітання виступили в.о. міського голови, секретар міської ради Бережна З.Я., заступник міського голови Черевко С.М., заступник начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Кулькіна Є.П., перший заступник начальника управління освіти Херсонської міської ради Жмурченко В.М., народний артист України Толок А.М. Святкування 75-річного ювілею школи пройшло в дружній, теплій атмосфері.

 

 

 
Ввійти

Мiнiстерство освiти України

foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru