Успішні випускники школи

  latunina1
  latunina2

  Латиніна Лариса – заслужений майстер спорту з спортивної гімнастики, завоювала 9 золотих, 5 срібних, 4 бронзові медалі. Чемпіонка світу 1958,1962 років, Європи – 1957,1961 років.
  Лариса Дірій народилася в Херсоні й спочатку займалася балетом, але перейшла в спортивну гімнастику, коли балетмейстер виїхав з міста. Закінчивши в 1953 році школу, вона поступила в КПІ і продовжила тренуватися в спортивному товаристві "Буревісник".
  На дебютному для себе чемпіонаті світу в Римі в 1954 році вона виграла золоту медаль командних змагань в складі збірної СРСР. На Олімпіаді 1956 року Лариса виграла абсолютну першість, золоті медалі в команді, золото у вільних вправах і опорному стрибку, срібло на брусах, бронзу в командних вправах з предметом (тепер такої дисципліни немає).
  На Олімпіаді 1960 року в Римі Латиніна виграла абсолютну першість, золото в командній першості, вільних вправах, срібло на колоді і брусах, бронзу в опорному стрибку.
  На токійській Олімпіаді 1964-го року вона не змогла виграти абсолютну першість, задовольнившись сріблом, проте виграла в команді і вільні вправи, та ще дві бронзові медалі.
  Після завершення кар'єри в 1966 році вона була тренером збірної СРСР з гімнастики до 1977 року, відповідала за організацію змагань з гімнастики на московській Олімпіаді 1980 року.
  Латиніна громадянка Росії, живе в місті Семенівське в Московській області.
  В 1998 Латиніну включили до Міжнародної зали слави спортивної гімнастики.
  Л. Латиніна (Дирій) – восьмикратна чемпіонка світу з гімнастики, учасниця трьох олімпійських ігор (1956, 1960, 1964), володарка 18 медалей: 9 золотих, 5 срібних, 4 бронзових – рекорд олімпіад.
  Рішенням сесії Херсонської міської ради XXIII скликання від 27 квітня 2000 року Ларисі Латиніній присвоєно звання "Почесний громадянин міста Херсона".

  mishukov Мішуков Олег Васильович
  1963-2011

  Мешкав у Херсоні.
  Мав вищу освіту. 
  Улюблені предмети  - мистецтвознавство, філологія, історія.
  Працював першим проректором Херсонського державного педагогічного університету, директором Академічного ліцею при ХДПУ. Був президентом Херсонського відділення Малої академії наук України, членом Національної спілки письменників України, головою обласної організації Асоціації культурологів України.
  Мета його життя  – жити, головний життєвий принцип – гарно жити. 
  Доктор філологічних наук, професор, член АПСН Росії, заслужений працівник культури України.
  Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.

  Бузник Федір – заступник генерального директора телерадіоорганізації “Булава”.

  Баркаренко Олег Георгійович – директор мережі спортивних магазинів

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019