школа 14 Херсон

Новини

День української писемності

9 листопада  у школі відбулося ряд заходів, присвячених Дню української писемності та мови - святу духовної єдності українського народу.

Детальніше...

 

Семінар для слухачів ХАНО

7 листопада 2018 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14  пройшов семінар для слухачів ХАНО  з метою вивчення перспективного досвіду вчителів.

Детальніше...

 

Тиждень початкових класів

Цікаво та весело в школі пройшов  Тиждень початкових класів. В цьому році була обрана тема «Сходинки до успіху». Ігри, конкурсні програми допомогали учням розкривати й реалізовувати свої індивідуальні якості, створювали умови для ефективної роботи в команді, сприятливе середовище для успішного виховання учнів у початковому навчанні, адаптували школярів до соціуму.

 

Детальніше...

 

Екскурсія «7 чудес Львова»

Упродовж  27-29 жовтня учні 5-8 класів відвідали чарівне місто Львів.

Розпочалася чудова подорож екскурсією «7 чудес Львова», протягом якої учні дізналися багато нового про львівські костели та інші історичні пам’ятки.

Наступна екскурсія була в палаці Потоцьких. Будова вразила розмірами та вишуканістю, а музей на другому поверсі — кількістю витворів мистецтва різних епох та країн.

Родзинкою подорожі стало відвідування зоопарку "Лімпопо" та комплексу "Трускавець". Виявилося, що навіть про воду є легенда! Також кожен зміг набрати пляшечку "цілющої води" для себе та своїх рідних.

Наступного дня  побували у музеї "Арсенал" та "Королівській залі", яка вразила своєю вишуканістю та красою, а "Арсенал ще й кількістю зброї.

Подорож дуже сподобалася учням, і до рідного міста всі поїхали з чудовими спогадами про Львів.

 

Місячник Правових знань

Правова освіта є невід'ємною частиною системи освіти.

В рамках проведення місячника Правових знань з 01 по 26 жовтня у школі пройшло ряд заходів. Класні керівники 1-9-х класів на годинах спілкування обговорювали  теми: "Вчинки та їх наслідки. Юридична відповідальність за правопорушення", "Чи знаю я свої права та обов'язки", "Як не стати жертвою злочину", "Дитинство без насильства".

Психологом та соціальним педагогом Діжур Н.В проведено тренінг "Лідерство. Розвиток лідерських якостей", круглий стіл "Моє ставлення до покарання", а також анкетування учнів щодо виявлення причин девіантної поведінки.

Вчителем історії та права Чихун К.П. організовано відео лекторій "Південний кордон", "Торгівля людьми: це може статися з кожним".

Представники управління патрульної поліції в Херсонській області 18 жовтня провели лекції на тему: "Булінг",  "Відповідальність підлітків за порушення закону".

 

 

 
Більше статтей...
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru