школа 14 Херсон

Виховна робота

День Соборності України

22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності.

З метою виховання в учнів патріотизму і гордості за свою державу у школі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру:

  • ділова гра «Живий ланцюг» як символ єдності України» (5 кл.);
  • презентація з історії української держави «На шляху до свободи та незалежності» (6 кл.);
  • круглий стіл «Історія та сьогодення української Соборності» (7-8 кл.);
  • перегляд фільму «Свято злуки. Політика пам′яті» (9 кл.).
 

Учнівські квитки

№ 33/01-40 від 18.01.2018     Керівникам  закладів загальної середньої освіти

Для оперативного реагування

До управління освіти надходять усні звернення батьків щодо наявності учнівських квитків у їх дітей.

Просимо Вас  провести роз’яснювальну роботу серед батьків, учнів щодо можливості перевезення автобусами дітей віком від 6 до 14 років  за пільговою ціною  - 3 грн. (із знижкою 25 відсотків вартості) у період з 1 жовтня по 15 травня  (п. 159  Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорт, затверджених Постановою Кабінетів  Міністрів України від 18.02. 1997 № 176 (зі змінами).

При собі дитина повинна  мати учнівський квиток.

Зобов’язуємо Вас до 19.01.2018 перевірити наявність учнівських квитків у учнів закладу та розмістити дану інформацію в щоденниках учнів,  на сайті  навчального закладу.

 

 

Про заходи щодо запобігання розповсюдженню захворюваності на кір

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

м.Херсон

16.01.2018                                                                                   № 20

Про заходи щодо запобігання розповсюдженню захворюваності на кір серед учасників освітнього процесу

Ураховуючи дані Херсонського міськрайонного відділу державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України», з  метою збереження життя та здоров’я  учасників освітнього процесу, запобігання захворюваності на кір, керуючись частиною першою статті 20, частиною першою статті 27, частиною восьмою статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», підпунктом 1 пункту «а» статті 32 та частиною шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

Детальніше...

 

Обережно кір

Обережно кір.

Кір – вірусна інфекція, для якої характерна дуже висока сприйнятливість. Якщо людина не хворіла корі або не була щеплена від цієї інфекції, то після контакту з хворим зараження відбувається практично в 100% випадків. Вірус кору відрізняється дуже високою летючістю. Вірус може розповсюджуватися по вентиляційних трубах і шахтах ліфтів – одночасно захворюють діти, що проживають на різних поверхах удома.

Період від контакту з хворим кором і до появи перших ознак хвороби триває від 7 до 14 днів.

Детальніше...

 

Зі святами!

Шановні колеги, батьки!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим !

Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії !

 

 

План заходів на зимові канікули

Детальніше...

 

Вітаємо!

14 грудня 2017 р. на базі ЗНЗ №51 відбувся І етап конкурсу "Літопис Таврійського краю". Вітаємо команду школи, яка посіла почесне ІІ місце серед шкіл-учасників Корабельного району.

 

Вітаємо!

ВІтаємо з перемогою у конкурсі "Електроніка з елементами програмування" учня 8 класу Чапайла Демида, якого нагороджено дипломом І ступеня за власну розробку "Електронний велоспидометр".

 
Більше статтей...
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru