школа 14 Херсон

День Цивільного Захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 лютого у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №14 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої знання і практичні навички щодо дій у разі загрози вчинення терористичних та диверсійних актів.

 

 

День цивільного захисту  у закладі розпочався урочистою  лінійкою, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. Цікаво та змістовно пройшли години спілкування та конкурс стіннівок «Увага!Повітряна тривога».

Практична частина, яку проводила медична сестра, складалася з відпрацювання  навичок надання першої   допомоги  під час кровотечі та транспортування   потерпілого із небезпечної зони.

 

 

 

Для учнів 9-х класів психологом  школи проведено тренінг « Як вести себе в екстремальних ситуаціях?». Чітко та організовано пройшло відпрацювання сигналу «Увага! Повітряна тривога», де учні та вчителі продемонстрували обізнаність, чіткість та скоординованість спільних дій.

 
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru