Міський семінар для вчителів початкової школи

     26 листопада 2019 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради відбувся міський  семінар для вчителів початкових класів на тему: «Особливості формування ключових компетентностей на уроках в початкових класів  в умовах НУШ».

     Метою зустрічі було показати інноваційні форми та методи роботи, спрямовані на формування компетентностей учня.

     Вчитель 1-А класу Марина ЗАПОРОЖЕЦЬ під час уроку «Я досліджую світ» за темою «Дикі та свійські тварини», приділила увагу дослідницькій роботі. Вона поділилась досвідом роботи щодо застосування технологій навчання, які дозволяють активізувати навчальну діяльність. Методи «Кубування»,  «Малюнковий скрабукінг», ігри «Розсели тварин», «Здивуй».

     Вчитель 1-Б класу Наталя  ПЕТРУНЬКО презентувала урок математики на тему «Повторення чисел від 1 до 10. Повторення способів утворення чисел. Знаходження значень виразів».

     Незважаючи на невеликий стаж роботи, педагог здивувала колег математичними цікавинками (гра «Математична стежинка», «Впізнай, хто це?», робота з геобортами).        

     Вчитель 2-А класу Олена КУРИЛКО на підсумковому уроці української мови з теми «Слово. Значення слова» спрямувала роботу дітей на креативну співпрацю в команді.

     Використанні прийоми і методи змусили учнів показати свої знання і вміння в різних освітніх галузях: математичної, природничої, мовно-літературної, технологічної, мистецької.

     Теоретична частина семінару розкрила вчитель Олена КУРИЛКО, де зосередила увагу колег на основних аспектах формування компетентності учня. Вчитель представила низку методик, форм напрямків роботи, які стосуються розвитку майстерності вчителів міста, зміни стереотипів педагогічної діяльності .

   

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019