Карантин – не перешкода навчанню

           Карантин, оголошений у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів  №14 Херсонської міської ради, не завадить здобувачам освіти  у засвоєнні предметів. Вчителі школи намагаються активно використовувати можливість дистанційного навчання через засоби інтерактивного зв’язку та хмарних технологій. Здобувачам освіти надаються консультації, поради  щодо виконання домашніх завдань та опрацювання тем.

             Вчителями здійснюється педагогічна та методична робота в межах встановленого  навантаження. Вони беруть участь у онлайн-вебінарах, вносять корективи до календарного планування.

           Психолог школи Діжур Н.В. провела з  вчителями тренінг «Розвиток комунікативних навичок», під час якого були відпрацьовані вправи на ефективне спілкування через ігрові методи навчання.

           Проведено засідання МО вчителів початкових класів і класних керівників, на яких були обговорені питання, спрямовані на підвищення професійної майстерності, пошуку ефективних технологій розвитку та саморозвитку вчителів та здобувачів освіти.

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019