Міжнародний день рідної мови

     21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і у нашій школі.

     До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося участю здобувачів освіти у ХІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот».

     Захоплюючою мандрівкою у світ мови та літератури для дітей став етнобатл «На майдані», організований  представниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.  Хлопчики та дівчатка, об’єднавшись у дві команди, взяли участь у різноманітних конкурсах, аби  довести, що знають традиції своєї країни, міста та українську мову. 

     Квест «Рідну мову знай і шануй», участь у якому взяли 5-6 класи, засвідчив, що здобувачі освіти глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.

     Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову,  державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019