Графік повернення підручників до шкільної бібліотеки

    Додаток  5

    до наказу по школи

    від 30.04.2020№17

     

    Графік повернення підручників до шкільної бібліотеки

    № з/п

    ПІБ

    Дата

    Час

    1

    Крохмаль Марія Костянтинівна

    01.06.20

    08.30

    2

    Таран Дарина Дмитрівна

     

    01.06.20

    08.45

    3

    Бабенко Анна Сергіївна

    01.06.20

    09.00

    4

    Безкровний Сергій Дмитрович

    01.06.20

    09.15

    5

    Гайван Олександр Андрійович

    01.06.20

    09.30

    6

    Гаркуша Таісія Олександрівна

    01.06.20

    09.45

    7

    Городян Ганна Григорівна

    01.06.20

    10.00

    8

    Гречин Володимир Сергійович

    01.06.20

    10.15

    9

    Груздов Іван Андрійович

    01.06.20

     

    10.30

    10

    Гужвін Давід Михайлович

    01.06.20

    10.45

    11

    Дмитренко Вікторія Андріївна

    02.06.20

    08.30

    12

    Дьомочкіна Марина Кирилівна

    02.06.20

    08.45

    13

    Заставний Владислав Сергійович

    02.06.20

    09.00

    14

    Іллічов Владислав Денисович

    02.06.20

    09.15

    15

    Кудас Владислав Олександрович

    02.06.20

    09.30

    16

    Мустафова Владлена Олександрівна

    02.06.20

    09.45

    17

    Наймушина Ірина Сергіївна

    02.06.20

    10.00

    18

    Охріменко Катерина Сергіївна

    02.06.20

    10.15

    19

    Панчишкін Богдан Олександрович

    02.06.20

    10.30

    20

    Петренко Владислав Тигранович

    02.06.20

    10.45

    21

    Попова Вероніка Сергіївна

    03.06.20

    08.30

    22

    Проніна Діана В’ячеславівна

    03.06.20

    08.45

    23

    Ричак Роман Миколайович

    03.06.20

    09.00

    24

    Смирнов Денис Миколайович

    03.06.20

    09.15

    25

    Смоткін Сергій Дмитрович

    03.06.20

    09.30

    26

    Старостенко Діана Артурівна

    03.06.20

    09.45

    27

    Томаровський Олексій Артурович

    03.06.20

    10.00

    28

    Тороні Артем Сергійович

    03.06.20

     

    10.15

    29

    ТроцькоВадим Романович

    03.06.20

    10.30

    30

    Ушаков Дмитро Олексійович

    03.06.20

    10.45

    31

    Фесенко Владислав Олексійович

    04.06.20

    08.30

    32

    Чистякова Анна Сергіївна

    04.06.20

    08.45

    33

    Швець Микита Сергійович

    04.06.20

    09.00

    34

    Шевченко Юлія Андріївна

    04.06.20

    09.15

     

     

    Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
    22-41-89, 26-33-39

    Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019