Зарахування, переведення та випуск учнів

    2019/2020 навчальний рік

    ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №14

    ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    НАКАЗ

    від  31.05.2019  року                                                                             № _____

    Про зарахування учнів

    до першого класу

    Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року, на підставі заяв батьків та медичних довідок учнів

    НАКАЗУЮ:

    Зарахувати до 1-А класу:

    1. Адонку 

    2. Афанасієвського 

    3. Айдоуду 

    4. Бабенко 

    5. Бабич 

    6. Воропай 

    7. Дробот 

    8. Захаренка 

    9. Зінюка 

    10. Зоріна 

    11. Кібальнікову 

    12. Краєва 

    13. Купріянюк 

    14. Купріянюк 

    15. Лелека 

    16. Луніна 

    17. Майстренко 

    18. Маковійчука 

    19. Мішукова 

    20. Орловського 

    21. Полоз 

    22. Сидоренко 

    23. Сколібога 

    24. Скрипак 

    25. Соколовську 

    26. Тарадій 

    27. Цикал 

    28. Шаманську 

    29. Щербан 

    Список учнів 1-Б класу

    1. Аітбаєву 

    2. Боровик 

    3. Волошина 

    4. Гарасько 

    5. Дорошенко 

    6. Залюбивець 

    7. Запорожченка 

    8. Звонарьова 

    9. Кузьменка 

    10. Литвиненко 

    11. Литвинову 

    12. Ляшенко 

    13. Мандрик 

    14. Михальченко 

    15. Островського 

    16. Охріменко 

    17. Передерій 

    18. Половинку 

    19. Приходька 

    20. Резнікова 

    21. Руснака 

    22. Семенів 

    23. Сергій 

    24. Синкову 

    25. Тертишного 

    26. Файденка 

    27. Фролову 

    28. Циганкова 

    29. Юрескул 

    30. Яброва 

    Директор школи                                                           Н.Є.Біль

     

     

    ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ С ТУПЕНІВ № 14
    ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    НАКАЗ

    від 28.05.2019 року                                                                                        №____

    Про переведення учнів
    до наступних класів

         Відповідно до п.2 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015  № 762, рішення педагогічної ради школи (протокол №17 від 28.05.2019 року)


    НАКАЗУЮ:

    Перевести з 1-А класу до 2-А класу:

    Перевести з 1-Б класу до 2-Б класу:

    1. Бардашевську Анастасію Сергіївну

    2. Бєляєву Карину Максимівну

    3. Бобкова Кирила Сергійовича

    4. Бригар Анелію Сергіївну

    5. Веселова Артема Євгеновича

    6. Галопа Владислава Андрійовича

    7. Гізер Варвару Олександрівну

    8. Горєлова Тимофія Володимировича

    9. Гречко Віктора Валерійовича

    10. Довганюк Діану Володимирівну

    11. Дудкіну Анастасію Федорівну

    12. Заборенко Віру Дмитрівну

    13. Звонарьова Андрія Євгенійовича

    14. Зіміна Назара Вікторовича

    15. Іванову Вікторію Андріївну

    16. Кневеця Павла Дмитровича

    17. Ковача Микиту Сергійовича

    18. Колісніченка Руслана Сергійовича

    19. Костенка Семена Максимовича

    20. Крижановську Вікторію Вадимівну

    21. Лебідь Варвару Дмитрівну

    22. Ніколаєва Матвія Сергійовича

    23. Павлова Валерія Русланівна

    24. Пилипенко Варвару Миколаївну

    25. Савлєв Якима Романовича

    26. Сергеєва Вероніку Олегівну

    27. Спринь Івана Михайловича

    28. Степаненко Катерину Костянтинівну

    29. Сторожук Богдан Вікторович

    30. Циханевич Марію Федорівну

    31. Чихун Анастасію Романівну

    32. Чмут Марію Олександрівну

    1. Баклана Артема Максимовича

    2. Бережну Катерину Ігорівну

    3. Будника Іллю Миколайовича

    4. Васєчку Євгенію Олександрівну

    5. Гамана Георгія Костянтиновича

    6. Дем’янець Вероніку Олександрівну

    7. Дикаленко Мілену Ігорівну

    8. Драгана Данила В’ячеславовича

    9. Дроздова Івана Миколайовича

    10. Запорожченко Яну Денисівну

    11. Кваснікову Поліну Сергіївну

    12. Кільніцького Дмитра Олександровича

    13. Козлова Єгора Олексійовича

    14. Кутька Артема Євгенійовича

    15. Лазаренка Віктора Миколайовича

    16. Ліщука Дениса Євгеновича

    17. Малахова Максима Олександровича

    18. Матківського Євгена Олеговича

    19. Мацак Дарину Олексіївну

    20. Мирончука Дмитра Сергійовича

    21. Міщенко Софію Юріївну

    22. Перегудову Анну Анатоліївну

    23. Савченка Катерину Сергіївну

    24. Саєнко Ангеліну Олександрівну

    25. Салій Вікторію Степанівну

    26. Столяренка Івана Євгеновича

    27. Токар Дарину Олександрівну

    28. Томаровського Михайла Артуровича

    29. Ушакова Андрія Олександровича

    30. Черняя Артема Юрійовича

    31. Чехутську Даяну Віталіївну

    32. Шаповалову Єлизавету Андріївну

    Перевести з  2-А класу до 3-А класу:

    Перевести з 2-Б класу до 3-Б класу: 

     

    1. Бадовську Вероніку Дмитрівну

    2. Болюбаш Вікторію Олексіївну

    3. ГазиковськогоДаніїла Вікторовича

    4. Германа Данила Миколайовича

    5. Гриненко Мелісу Станіславівну

    6. Гудзя Михайла Олександровича

    7. Дубка Максима Євгенійовича

    8. Іванова Антона Геннадійовича

    9. Каспрівського Максима Олександровича

    10. Колісніченка Кирила Андрійовича

    11. Колпакова Єгора Віталійовича

    12. Кравченко Мілану Олександрівну

    13. Красовську Софію Олегівну

    14. Кудас Валерію Олександрівну

    15. Кузьміна Іллю Олександровича

    16. Кулик Єлизавету Костянтинівну

    17. Лисенка Кирила В’ячеславовича

    18. Локтіонова Святослава Петровича

    19. Малого Романа Романовича

    20. Михальченка Ярослава Євгенійовича

    21. Почерніна Іллю Кириловича

    22. Рак Дар’ю Дмитрівну

    23. Садову Софію Анатоліївну

    24. СергєєвуАльону Олегівну

    25. Соколенко Юлію Володимирівну

    26. Спесивцева Іллю В’ячеславовича

    27. Ткаченка Костянтина Івановича

    28. Шевченка Андрія Олександровича

    29. Шойму Максима Володимировича

    1. Абібуллаєва Рената Ігоровича

    2. Айдоуду Беріл Гьокаївну

    3. Гурника Ярослава Даниловича

    4. Дідоренко Вероніку Олександрівну

    5. Калегіна Миколу Володимировича

    6. Ковалець Олександру Андріївну

    7. Косату Софію Ігорівну

    8. Кузьменко Валерію Антонівну

    9. Кур’янінова Дениса Павловича

    10. Курашкевич Кіру Олексіївну

    11. Мардар’єва Володимира Івановича

    12. Плюту Кароліну Антонівну

    13. Покутного Артема Дмитровича

    14. Проценко Дарину Олександрівну

    15. Стрігунова Сергія Максимовича

    16. Торяник Олександру Анатоліївну

    17. Фатхутдінова Максима Олександровича

    18. Шмиріна Романа Олександровича

    Перевести з 3-А класу до 4-А класу:

    Перевести з 3-Б класу до 4-Б класу:

    1. Бабаєва Андрія Олеговича

    2. Багдасарян Сімону Тигранівну

    3. Бережну Домініку Ігорівну

    4. Бєлого Артема Євгеновича

    5. Гайдаєнко Анастасію Романівну

    6. Герасименко Софію Дмитрівну

    7. Дем’янця Назара Олександровича

    8. Дергачову Меланію Дмитрівну

    9. Дрозда Євгенія Сергійовича

    10. Коротєєва Гліба Олеговича

    11. Лешукова Івана Олексійовича

    12. Михняка Микиту В’ячеславовича

    13. Міненка Олександра Володимировича

    14. Москаленко Євгенію Олександрівну

    15. Мальченко Поліну Олександрівну

    16. Новікову Валерію Олексіївну

    17. Озерову Вероніку Денисівну

    18. Плясніка Івана Максимовича

    19. ПолещукКрістіну Георгіївну

    20. Прісіча Кирила Віталійовича

    21. Пономаренко Ксенію Олександрівну

    22. Стратій Мирославу Ігорівну

    23. Тимчук Назарія Олексійовича

    24. Томнюк Аліну Вікторівну

    25. Хохлову Олену Аркадіївну

    26. Чабаненка Валерія Андрійовича

    27. Швигар Маргариту Олександрівну

    1. Гасанова Віктора В’ячеславовича

    2. Герасимову Юлію Олександрівну

    3. Григоренко Аделію Олександрівну

    4. Гусейнова Наміка Наміговича

    5. Дмитренка Дмитра Андрійовича

    6. Журбу Киру Віталіївну

    7. Замолотнєву Єлизавету Валеріївну

    8. Іванова Івана Дмитровича

    9. Іванову Валерію Олександрівну

    10. Корж Євгенію Сергіївну

    11. Крушельницького Дмитра Вадимовича

    12. Кузнецову Дарину Олексіївну

    13. Кулінка Микиту Сергійовича

    14. Лиховид Софію Ігорівну

    15. Луговського Івана Юрійовича

    16. Лупінос Любов Олексіївну

    17. Мардар’єву Валерію Іванівну

    18. Мікуліну Валерію Павлівну

    19. Положенцева Руслана Ігоровича

    20. Попова Павла Олександровича

    21. Савельєву Христину Миколаївну

    22. Семенів Маргариту Євгенівну

    23. Суптелю Єгора Костянтиновича

    24. Чумак Аліну Данилівну

    25. Шкуратова Станіслава Сергійовича

    Перевести з 4-А класу до 5-А класу:

    Перевести з 4-Б класу до 5-Б класу:

    1. АріповуДаяну Денисівну

    2. Афанасієвську Дарину Олексіївну

    3. Бадовського Ярослава Дмитровича

    4. Брожко Вікторію Андріївну

    5. Борчалян Анастасію Давидівну

    6. Бурячка Богдана Тарасовича

    7. Власенка Андрія Олександровича

    8. Говорецьку Домініку Денисівну

    9. Гречина Дмитра Сергійовича

    10. ІтхАріану Русланівну

    11. Ляшенко Аліну Євгенівну

    12. Мельниченко Вікторію Віталіївну

    13. Мкртумова Артура Артуровича

    14. Морозенко Вікторію Вікторівну

    15. Панченко Юлію Олександрівну

    16. Плахотниченка Артема В’ячеславовича

    17. Познякова Артема Ігоровича

    18. Посиліна Сергія Костянтиновича

    19. Руденка Антона Олександровича

    20. Самохіну Анастасію Денисівну

    21. Санчаєва Ростислава Руслановича

    22. Смінтіна Андрія  Олександровича

    23. Сороку Анастасію Михайлівну

    24. Стародубцеву Софію Євгенівну

    25. Цикал Софію Іванівну

    26. ЧистяковуАнастасію Сергіївну

    27. Чорного Максима Руслановича

    28. Яценка Тимофія Андрійовича

    1. Андреєва Михайла Андрійовича

    2. Арського Віталія Геннадійовича

    3. Афанасьєва Олега Володимировича

    4. Беніцького Даниїла Андрійовича

    5. Бобира Віктора Олексійовича

    6. Бобира Михайла Олексійовича

    7. Бригар Дар’ю Сергіївну

    8. БучинськогоНікіту Денисовича

    9. Васянович Вікторію Ігорівну

    10. Гаценка МикитуЄвгенійовича

    11. Кравченка Олександра Олександровича

    12. Мельничука Родіона Артемовича

    13. Плиса Кирила Вікторовича

    14. Романенко Анастасію Дмитрівну

    15. РосолаДаніїла Івановича

    16. Сколібога Валерія Миколайовича

    17. Степаненка Івана Сергійовича

    18. Суй Анастасію Євгенівну

    19. Тарасенка Івана Максимовича

    20. Філімонова Анатолія Олександровича

    21. Філіппова Євгенія Олександровича

    22. Чехун Аміну Андріївну

    23. Юрченка Миколу Юрійовича

    24. Яброву Єву Феліксівну

    Перевести з 5-А класу до 6-А класу:

    Перевести з 5-Б класу до 6-Б класу:

    1. Андрущенко Ярославу Сергіївну

    2. Асауленко Єлизавету Олександрівну

    3. Герасименка Іллю Івановича

    4. Гордєєву Віру Андріївну

    5. Германа Сергія Миколайовича

    6. Доманицьку Поліну Володимирівну

    7. Ілюхіна Артема Сергійовича

    8. Кіріяку Софію Андріївну

    9. Комар Дарину Сергіївну

    10. Локтіонову Анастасію Петрівну

    11. Марченка Владислава Андрійовича

    12. Менсадирову Світлану Володимирівну

    13. Михайлюк Діану Ігорівну

    14. Пограничного Максима Валентиновича

    15. Сочинського Максима Вікторовича

    16. Тарадія Миколу Миколайовича

    17. Тарасенка Сергія Максимовича

    18. Фельдфебелєва Германа Олександровича

    19. Чорну Катерину Олександрівну.

    20. Хиту Ярослава В’ячеславовича

    21. АнаньєваНікіту Денисович

    22. Уханову Киру Андріївну

    23. Чалченко Марію Романівну

    24. Кузьмінська Дар’ю Михайлівнум

     

    1. Авдєєва Ярослава Олександровича

    2. Баранецького Романа Олеговича

    3. Богданову Вікторію Олегівну

    4. Гавриля Івана Івановича

    5. Запорожеця Єгора Миколайовича

    6. Гарасюк Дар’ю Вікторівну

    7. Задорожню Ксенію Володимирівну

    8. Заущенка Миколу Дмитровича

    9. Ільїну Аліну Юріївну

    10. Іващенка Ярослава Вікторовича

    11. Лазаренко Марію Миколаївну

    12. Москальова Глєба  Олексанровича

    13. Наік Олександру Гірішівну

    14. П’ятничук Валерію Андріївну

    15. Руснак Сніжану Миколаївну

    16. Салтановську Карину Олексіївну

    17. Скакуна Олександра Юрійовича

    18. Хруща Артема Олександровича

    19. Чорну Анну Євгенівну

    20. Чуприну Андрія Григоровича

    21. Чухрая Олександра Олександровича

    22. Швець Дар’ю Володимирівну.

    23. Шавріна Максима Сергійовича

    24. Косець Анастасію Віталіївну

    25. Синкову Анастасію Сергіївну

    Перевести з 6 класу до 7 класу:

     

    1. Байлук Тетяну Денисівну

    2. Бабича Ярослава Олександровича

    3. Баклан Анастасію Максимівну

    4. Беха Станіслава Євгеновича

    5. Бєляєва Івана Андрійовича

    6. Григоряк Альбіну Вікторівну

    7. Білоконя Павла Борисовича

    8. Колєснікову Олену Артурівну

    9. Бонцевича Владислава Руслановича

    10. Ляшко Анастасію Андріївну

    11. Герасименка Івана Івановича

    12. Марченка Іллю Андрійовича

    13. Євтушенка Миколу Сергійовича

    14. Медведкова Олександра Вікторовича

    15. Залукаєва Богдана Миколайовича

    16. Савицьку Марію Григорівну

    17. Іванову Віолету Геннадіївну

    18. Савченка Максима Миколайовича

    19. Олянчук Вікторію Юріївну

    20. Сільчук Євгенію Володимирівну

    21. Озерянко Катерину Олександрівну

    22. Сукалову Анну Сергіївну

    23. Кривошей Ілону Ігорівну

    24. Супрунова Станіслава Ростиславовича

    25. Леванченко Діану Данилівну

    26. Танцуру Богдана Олексійовича

    27. Михняка Назара В’ячеславовича

    28. Ткаченка Дмитра Олеговича

    29. Попова Анатолія Сергійовича

    30. Ширяєва Владислава Юрійовича

    31. Сагатова Дениса Олександровича

    32. Щетіннікову Олександру Олександрівну

    33. Ходун Ілону Сергіївну

    34. Черкашенка Іллю Дмитровича

     

    Перевести з 7-А класу до 8-А класу:

    Перевести з 7-Б класу до 8-Б класу:

     

    1. Балак Еліну Дмитрівну

    2. Воїнову Дар’ю Ігорівну

    3. Горєлова Володимира Володимировича

    4. Григор’єва Владислава Юрійовича

    5. Домашова Данила Сергійовича

    6. Зоріну Вероніку Володимирівну

    7. Івановського Владислава Євгеновича

    8. Котляр Єлизавету Віталіївну

    9. Колесніченко Софію Олегівну

    10. Крамаренко Єлизавету Юріївну

    11. Кригер Євгенію Андріївну

    12. Кремінську Тетяну Сергіївну

    13. Кургана Владислава Денисовича

    14. Мошенського Рєната Арсентійовича

    15. Плесецьку Ілону Ігорівну

    16. Степаненко Поліну Костянтинівну

    17. Саленка Микиту Сергійовича

    18. Фатхутдінову Діану Олександрівну

    19. Хохлова Олексія Аркадійовича

    20. Чабана Богдана Дмитровича

    21. Чеботнікова Артема Віталійовича

    22. Швец Софію Валентинівну.

    23. Декань Олександра Сергійовича

    1. Аітбаєву Гузал Фарходівну

    2. Барсегян Ангеліну Меружанівну

    3. Батрака Дениса Володимировича

    4. Бут Валерію Олександрівну

    5. Довганя Артура Вадимовича

    6. Їлмаз Ірем Айханівну

    7. Казєєву Валентину В’ячеславівну

    8. Козлова Андрія Андрійовича

    9. Короленко Вікторію Миколаївну

    10. Кочуру Дениса Дмитровича

    11. Кравченка Даріо-Олександра Олександровича

    12. Мартіну Вікторію Володимирівну

    13. МирошкаДавіда Миколайовича

    14. Побережного Валентина Вадимовича

    15. Покотилову Вероніку Андріївну

    16. Рипала Максима Вікторовича

    17. Семенець Діану Сергіївну

    18. Скоропада Микиту Дмитровича

    19. Супруна Павла Андрійовича

    20. Фінка Максима Юрійовича

    21. Ляшенка Андрія Олеговича

    Перевести з 8-А класу до 9-А класу:

     Перевести з 8-Б класу до 9-Б класу:

    1. Гайвана Олександра Андрійовича

    2. Гаркушу Таїсію Олександрівну

    3. Городян Ганну Григорівну

    4. Гречина Володимира Сергійовича

    5. Груздова Івана Андрійовича

    6. Дмитренко Вікторію Андріївну

    7. Дьомочкіну Марину Кирилівну

    8. Заставного Владислава Сергійовича

    9. Крохмаль Марію Костянтинівну

    10. Мустафову Владлену Олександрівну

    11. Панчишкіна Богдана Олександровича

    12. Петренка Владислава Тиграновича

    13. Ричака Романа Миколайовича

    14. Смирнова Дениса  Миколайовича

    15. Смоткіна Сергія Дмитровича

    16. Старостенко Діану Анатоліївну

    17. Таран Дарину Дмитрівну

    18. Троцько Вадима Романовича

    19. Чистякову Анну Сергіївну

    20. Швеця Микиту Сергійовича

    21. Шевченко Юлію Антонівну

    1. Бабенко Анну Сергіївну

    2. Безкровного Сергія Денисовича

    3. Доманицького Олександра Володимировича

    4. Дроздову Лілію Андріївну

    5. Дудку Катерину Олександрівну

    6. Іллічова Владислава Денисовича

    7. Наймушину Ірину Сергіївну

    8. Кудас Вадима Сергійовича

    9. Лукашенко Анастасію Олександрівну

    10. Охріменко Катерину Сергіївну

    11. Попову Вероніку Сергіївну

    12. Проніну Діану В’ячеславівну

    13. Савченко Надію Сергіївну

    14. Томаровського Олексія Артуровича

    15. Тороні Артема Дмитровича

    16. Ушакова Дмитра Олексійовича

    17. Фесенка Владислава Олексійовича

    Директор школи                                       Н.Є.Біль

     

     

    ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №14

    ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    НАКАЗ

    від 06.06.2019                                                                     № _______

    Про випуск учнів 9-го класу

    Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 25.04.2019 № № 82-Т «Про організоване закінчення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міста», рішення педагогічної ради Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14 (протокол №18 від 06.06.2019 року)

     

    НАКАЗУЮ:

    1.Випустити 29 учнів 9 класу.

    2.Видати свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту учениці 9 класу Закарієву Руслану, Шульц Поліні.

    3.Видати свідоцтва про базову загальну  середню освіту учням 9 класу:

    1. Батраку Максиму Володимировичу

    2.Гмирі Христині Сергіївні

    3.Гостренку Роману Сергійовичу

    4.Ільченку Артуру Антоновичу

    5.КневцюДмитруДмитровичу

    6.Ковачу Олександру Сергійовичу

    7.Курашу Кирилу Дмитровичу

    8.Литвинову Даніїлу Денисовичу

    9.Логвинюку Володимиру Володимировичу

    10.Любченку Максиму Маріковичу

    11.Морозу Дмитру Олександровичу

    12.ПластуновійАлініВалеріївні

    13.Повод Олені Юріївні

    14.Пограничному Віталію Валентиновичу

    15.Пономаренку Ярославу Сергійовичу

    16.Прохорову Вадиму  Вадимовичу

    17.РогожніковуСергіюДмитровичу

    18.Скляр Ксенії Олексіївні

    19.Супруну Іллі Андрійовичу

    20.Суптелі Кирилу Костянтиновичу

    21.Тарану Віктору Дмитровичу

    22.Татарову Максиму  Олеговичу

    23.Федай Олександру Юрійовичу

    24.ФедоруціЖанніОлександрівні

    25.ФроловійАлініМаксимівні

    26.Чапайлу Демиду Миколайовичу

    27.Яковенку Богдану Анатолійовичу

     

     

    Директор  школи                                          Н.Є.Біль

     

    Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
    22-41-89, 26-33-39

    Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019