школа 14 Херсон

Зарахування, переведення та випуск учнів

2018/2019 навчальний рік

ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №14

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від  31.05.2018 року                                                                             № _____

Про зарахування учнів

до першого класу

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року, на підставі заяв батьків та медичних довідок учнів

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1-А класу:

  1. Бардашевську А.
  2. Бєляєву К.
  3. Бригар А.
  4. Бухвака Н.
  5. Бобкова К.
  6. Веселова А.
  7. Галопа В.
  8. Гізер В.
  9. Горєлова Т.
  10. Гречка В.
  11. Довганюк Д.
  12. Дудкіну А.
  13. Заборенко В.
  14. Іванову В.
  15. Кневця П.
  16. Колісніченка Р.
  17. Костенка С.
  18. Крижановську В.
  19. Лебедь П.
  20. Лебідь В.
  21. Ніколаєва М.
  22. Павлову В.
  23. Пилипенко В.
  24. Савлєва Я.
  25. Сергєєва В.
  26. Сприня І.
  27. Степаненко К.
  28. Сторожука Б.
  29. Циханевич М.
  30. Чихун А.
  31. Чмут М.
  32. Яворську С.

Список учнів 1-Б класу

  1. Баклана  А.
  2. Бережну К.
  3. Будніка І.
  4. Васєчко Є.
  5. Вертюка А.
  6. Гамана Г.
  7. Дем’янець В.
  8. Дикаленко М.
  9. Драгана Д.
  10. Дроздова І.
  11. Запорожченко Я.
  12. Кваснікову П.
  13. Кільницького Д.
  14. Козлова Є.
  15. Кутька А.
  16. Лазаренка  В.
  17. Ліщука Д.
  18. Малахову М.
  19. Матківського Є.
  20. Мацак Д.
  21. Мирончука Д.
  22. Міщенко С.
  23. Перегудову А.
  24. Савченко К.
  25. Саєнко А.
  26. Салій В.
  27. Столяренка І.
  28. Токар Д.
  29. Томаровського М.
  30. Ушакова А.
  31. Черняя А.
  32. Чехутську Д.
  33. Шаповалову Є.

Директор школи                                                           Н.Є.Біль

 

 

ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ С ТУПЕНІВ № 14
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ
від 25.05.2018 року                                                                                        №____

Про переведення учнів
до наступних класів
Відповідно до п.2 Інструкції про переведення, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015  № 762, рішення педагогічної ради школи (протокол №7 від 25.05.2018 року)

НАКАЗУЮ:

8 класу до 9 класу:

Перевести з 1-А класу до 2-А класу:

Перевести з 1-Б класу до 2-Б класу:

  1. Бадовську Вероніку Дмитрівну
  2. Болюбаш Вікторію Олексіївну
  3. Газиковського Даніїла Вікторовича
  4. Германа Данила Миколайовича
  5. Гриненко Мелісу Станіславівну
  6. Гудзя Михайла Олександровича
  7. Дубка Максима Євгенійовича
  8. Іванова Антона Геннадійовича
  9. Каспрівського Максима Олександровича
  10. Князєву Каріну Олександрівну
  11. Колісніченка Кирила Андрійовича
  12. Колпакова Єгора Віталійовича
  13. Кравченко Мілану Олександрівну
  14. Красовську Софію Олегівну
  15. Кудас Валерію Олександрівну
  16. Кузьміна Іллю Олександровича
  17. Кулик Єлизавету Костянтинівну
  18. Лисенка Кирила В’ячеславовича
  19. Лисенко Поліну Сергіївну
  20. Локтіонова Святослава Петровича
  21. Малого Романа Романовича
  22. Михальченка Ярослава Євгенійовича
  23. Почерніна Іллю Кириловича
  24. Рак Дар’ю Дмитрівну
  25. Садову Софію Анатоліївну
  26. Сергєєву Альону Олегівну
  27. Соколенко Юлію Володимирівну
  28. Спесивцева Іллю В’ячеславовича
  29. Ткаченка Костянтина Івановича
  30. Французова Максима В’ячеславовича
  31. Шевченка Андрія Олександровича
  32. Шойму Максима Володимировича

  1. Абібуллаєва Рената Ігоровича
  2. Айдоуду Беріл Гьокаївну
  3. Андрющенко Кіру Юріївну
  4. Верхових Дениса Максимовича
  5. Гурника Ярослава Даниловича
  6. Дідоренко Вероніку  Олександрівну
  7. Калегіна Миколу Володимировича
  8. Ковалець Олександру Андріївну
  9. Косату Софію Ігорівну
  10. Кузьменко Валерію Антонівну
  11. Кур’янінова Дениса Павловича
  12. Курашкевич Кіру Олексіївну
  13. Мардар’єва Володимира Івановича
  14. Марченко Ніколь Андріївну
  15. Печерського Івана Ігоровича
  16. Плюту Кароліну Антонівну
  17. Покутного Артема Дмитровича
  18. Полянка Владислава Леонідовича
  19. Проценко Дарину Олександрівну
  20. Сичова Давида Юрійовича
  21. Стрігунова Сергія Максимовича
  22. Торяник Олександру Анатоліївну
  23. Фатхутдінова Максима Олександровича
  24. Шмиріна Романа Олександровича
  25. Щербину Івана Романовича  
  26. Щербину Софію Романівну 
Перевести з 

2-А класу до 3-А класу:


Перевести з 

2-Б класу до 3-Б класу:


  1. Бабаєва Андрія Олеговича
  2. Багдасарян Сімону Тигранівну
  3. Бережну Домініку Ігорівну
  4. Бєлого  Артема Євгеновича
  5. Гайдарєнко Анастасію Романівну
  6. Герасименко Софію Дмитрівну
  7. Дем’янця Назара Олександровича
  8. Дергачову Меланію Дмитрівну
  9. Дрозда Євгенія  Сергійовича
  10. Коротєєва Гліба Олеговича
  11. Лешукова Івана Олексійовича
  12. Мальченко Поліну Олександрівну
  13. Михняка Микиту  В’ячеславовича
  14. Міненка Олександра Володимировича
  15. Москаленко Євгенію Олександрівну
  16. Новікову Валерію Олексіївну
  17. Озерову Вероніку Денисівну
  18. Плясніка Івана Максимовича
  19. Полещук Крістіну Георгіївну
  20. Прісіча Кирила Віталійовича
  21. Степанченка Олександра Юрійовича
  22. Стратій Мирославу Ігорівну
  23. Тимчук Назарія Олексійовича
  24. Томнюк Аліну Вікторівну
  25. Хохлову Олену Аркадіївну
  26. Чабаненка Валерія Андрійовича
  27. Швигар Маргариту Олександрівну
  1. Бовкун Єлизавету Володимирівну
  2. Гасанова Віктора В’ячеславовича
  3. Герасимову Юлію Олександрівну
  4. Григоренко Аделію Олександрівну
  5. Гусейнова Наміка Наміговича
  6. Дмитренка Дмитра Андрійовича
  7. Журбу Киру Віталіївну
  8. Замолотнєву Єлизавету Валеріївну
  9. Іванова Івана Дмитровича
  10. Іванову Валерію Олександрівну
  11. Корж Євгенію Сергіївну
  12. Крушельницького Дмитра Вадимовича
  13. Кузнецову Дарину Олексіївну
  14. Кулінка Микиту Сергійовича
  15. Лиховид Софію Ігорівну
  16. Луговського Івана Юрійовича
  17. Лупінос Любов Олексіївну
  18. Мардар’єву Валерію Іванівну
  19. Мікуліну Валерію Павлівну
  20. Положенцева Руслана Ігоровича
  21. Попова Павла Олександровича
  22. Савельєву Христину Миколаївну
  23. Семенів Маргариту Євгенівну
  24. Суптелю Єгора Костянтиновича
  25. Чумак Аліну Данилівну
  26. Шкуратова Станіслава Сергійовича

Перевести з 3-А класу до 4-А класу:

Перевести з 3-Б класу до 4-Б класу:
  1. Аріпову Даяну Денисівну
  2. Афанасієвську  Дарину Олексіївну
  3. Бадовського Ярослава Дмитровича
  4. Борчалян Анастасію  Давидівну
  5. Брожко Вікторію Андріївну
  6. Бурячка Богдана Тарасовича
  7. Власенка Андрія Олександровича
  8. Говорецьку Домініку Денисівну
  9. Гречина Дмитра Сергійовича
  10. Ітх Аріану Русланівну
  11. Ляшенко Аліну Євгенівну
  12. Мельниченко Вікторію Віталіївну
  13. Мкртумова  Артура Артуровича
  14. Морозенко Вікторію Вікторівну
  15. Панченко Юлію Олександрівну
  16. Плахотниченка Артема В’ячеславовича
  17. Познякова Артема Ігоровича
  18. Посиліна Сергія Костянтиновича
  19. Руденка Антона Олександровича
  20. Самохіну Анастасію Денисівну
  21. Санчаєва Ростислава Руслановича
  22. Смінтіна  Андрія  Олександровича
  23. Сороку Анастасію Михайлівну
  24. Стародубцеву Софію Євгенівну
  25. Цикал Софію Іванівну
  26. ЧистяковуАнастасію Сергіївну
  27. Чорного Максима Руслановича
  28. Яценка Тимофія Андрійовича
  1. Андреєва Михайла Андрійовича
  2. Арського Віталія Геннадійовича
  3. Афанасьева Олега Володимировича
  4. Беніцького Даниїла Андрійовича
  5. Бобира Віктора Олексійовича
  6. Бобира Михайла Олексійовича
  7. Бригар Дар’ю Сергіївну
  8. Бухвак Маргариту Максимівну
  9. Бучинського Нікіту Денисовича
  10. Васянович Вікторію Ігорівну
  11. Гаценка Микиту Євгенійовича
  12. Гусака Богдана Володимировича
  13. Кравченка Олександра Олександровича
  14. Мельничука Родіона Артемовича
  15. Плиса Кирила Вікторовича
  16. Романенко Анастасію Дмитрівну
  17. Росола Даніїла Івановича
  18. Сколібога Валерія Миколайовича
  19. Степаненко Івана Сергійовича
  20. Суй Анастасію Євгенівну
  21. Тарасенка Івана Максимовича
  22. Філімонова Анатолія Олександровича
  23. Філіппова Євгенія Олександровича
  24. Чехун Аміну Андріївну
  25. Юрченка Миколу Юрійовича
  26. Яброву Єву Феліксівну
  27. Янсона Макра Олександровича
Перевести з 

4-А класу до 5-А класу:

Перевести з 4-Б класу до 5-Б класу:
  1. Алексєєву Валерію Олегівну
  2. Андрущенко Ярославу Сергіївну
  3. Анісову Владиславу Володимирівну
  4. Асауленко Єлизавету Олександрівну
  5. Герасименка Іллю Івановича
  6. Германа Сергія Миколайовича
  7. Гордєєву Віру Андріївну
  8. Гусєву Ганну Денисівну
  9. Доманицьку Поліну Володимирівну
  10. Ілюхіна Артема Сергійовича
  11. Кіріяку Софію Андріївну
  12. Комар Дарину Сергіївну
  13. Локтіонову Анастасію Петрівну
  14. Марченка Владислава Андрійовича
  15. Менсадирову Світлану Володимирівну
  16. Михайлюк Діану Ігорівну
  17. Пограничного Максима Валентиновича
  18. Сочинського Максима Вікторовича
  19. Стопкевич Вероніку Дмитрівну
  20. Тарадія Миколу Миколайовича
  21. Тарасенка Сергія Максимовича
  22. Фельдфебелєва Германа Олександровича
  23. Чорну Катерину Олександрівну
  1. Авдєєва Ярослава Олександровича
  2. Баранецького Романа Олеговича
  3. Богданову Вікторію Олегівну
  4. Гавриля Івана Івановича
  5. Галку Данила Дмитровича
  6. Гарасюк Дар’ю Вікторівну
  7. Задорожню Ксенію Володимирівну
  8. Заущенка Миколу Дмитровича
  9. Іващенка Ярослава Вікторовича
  10. Ільїну Аліну Юріївну
  11. Лазаренко Марію Миколаївну
  12. Москальова Глєба Олексанровича
  13. Наік Олександру Гірішівну
  14. П’ятничук Валерію Андріївну
  15. Руснак Сніжану Миколаївну
  16. Салтановську Карину Олексіївну
  17. Скакуна Олександра Юрійовича
  18. Хруща Артема  Олександровича
  19. Чорну Анну  Євгенівну
  20. Чуприну Андрія Григоровича
  21. Чухрая Олександра Олександровича
  22. Шавріна Максима Сергійовича
  23. Швець Дар’ю Володимирівну
Перевести з 5-А класу до 6-А класу:Перевести з 5-Б класу до 6-Б класу:
  1. Байлук Тетяну Денисівну
  2. Баклан Анастасію Максимівну
  3. Бєляєва Івана Андрійовича
  4. Білоконя Павла Борисовича
  5. Бонцевича Владислава Руслановича
  6. Брагу Аделіну Євгенівну
  7. Герасименка Івана Івановича
  8. Євтушенка Миколу Сергійовича
  9. Зайцеву Софію Сергіївну
  10. Залукаєва Богдана Миколайовича
  11. Іванову Віолету Геннадіївну
  12. Кривошей Ілону Ігорівну
  13. Леванченко Діану Данилівну
  14. Михняка Назара В’ячеславовича
  15. Озерянко Катерину Олександрівну
  16. Олянчук Вікторію Юріївну
  17. Петрунчака Данила Олеговича
  18. Попова Анатолія Сергійовича
  19. Сагатова Дениса Олександровича
  20. Ходун Ілону Сергіївну
  21. Черкашенка Іллю Дмитровича
  1. Бабича Ярослава Олександровича
  2. Беха Станіслава Євгеновича
  3. Григоряк Альбіну Вікторівну
  4. Колєснікову Олену Артурівну
  5. Ляшко Анастасію Андріївну
  6. Марченка Іллю Андрійовича
  7. Медведкова Олександра Вікторовича
  8. Савицьку Марію Григорівну
  9. Савченка Максима Миколайовича
  10. Сільчук Євгенію Володимирівну
  11. Сукалову Анну Сергіївну
  12. Супрунова Станіслава Ростиславовича
  13. Танцуру Богдана Олексійовича
  14. Ткаченка Дмитра Олеговича
  15. Ширяєва Владислава Юрійовича
  16. Щетіннікову Олександру Олександрівну

Перевести з 6-А класу до 7-А класу:

Перевести з 6-Б класу до 7-Б класу:
  1. Балак Еліну Дмитрівну
  2. Воїнову Дар’ю Ігорівну
  3. Горєлова Володимира Володимировича
  4. Григор’єва Владислава Юрійовича
  5. Домашова Данила Сергійовича
  6. Зоріну Вероніку Володимирівну
  7. Івановського Владислава Євгеновича
  8. Колесніченко Софію Олегівну
  9. Коломойцеву Єлизавету Віталіївну
  10. Котляр Єлизавету Віталіївну
  11. Крамаренко Єлизавету Юріївну
  12. Кремінську Тетяну Сергіївну
  13. Кригер Євгенію Андріївну
  14. Кургана Владислава Денисовича
  15. Мошенського Рєната Арсентійовича
  16. Плесецьку Ілону Ігорівну
  17. Саленка Микиту Сергійовича
  18. Степаненко Поліну Костянтинівну
  19. Фатхутдінову Діану Олександрівну
  20. Хохлова Олексія Аркадійовича
  21. Чабана Богдана Дмитровича
  22. Чеботнікова Артема Віталійовича
  23. Швец Софію Валентинівну
  1. Аітбаєву Гузал Фарходівну
  2. Барсегян Ангеліну Меружанівну
  3. Батрака Дениса Володимировича
  4. Бут Валерію Олександрівну
  5. Довганя Артура Вадимовича
  6. Їлмаз Ірем Айханівну
  7. Казєєву Валентину В’ячеславівну
  8. Козлова Андрія Андрійовича
  9. Короленко Вікторію Миколаївну
  10. Кочуру Дениса Дмитровича
  11. Кравченко Даріо-Олександра Олександровича
  12. Мартіну Вікторію Володимирівну
  13. Мирошка Давіда Миколайовича
  14. Побережного Валентина Вадимовича
  15. Покотилову Вероніку Андріївну
  16. Рипала Максима Вікторовича
  17. Семенець Діану Сергіївну
  18. Скоропада Микиту Дмитровича
  19. Супруна Павла Андрійовича
  20. Фінка Максима Юрійовича
Перевести з 

7-А класу до 8-А класу:

Перевести з 

7-Б класу до 8-Б класу:

  1. Баденка Іллю Вадимовича
  2. Гайвана Олександра Андрійовича
  3. Гаркушу Таїсію Олександрівну
  4. Городян Ганну Григорівну
  5. Гречина Володимира Сергійовича
  6. Груздова Івана Андрійовича
  7. Дмитренко Вікторію Андріївну
  8. Дьомочкіну Марину Кирилівну
  9. Заставного Владислава Сергійовича
  10. Крохмаль Марію Костянтинівну
  11. Мустафову Владлену Олександрівну
  12. Панчишкіна Богдана Олександровича
  13. Петренка Владислава Тиграновича
  14. Ричака Романа Миколайовича
  15. Смирнова  Дениса  Миколайовича
  16. Смоткіна Сергія Дмитровича
  17. Старостенко Діану Анатоліївну
  18. Таран Дарину Дмитрівну
  19. Троцька Вадима Романовича
  20. Чистякову Анну Сергіївну
  21. Швеця Микиту Сергійовича
  22. Шевченко Юлію Андріївну
  1. Бабенко Анну Сергіївну
  2. Безкровного Сергія Денисовича
  3. Волошина Станіслава Володимировича
  4. Доманицького Олександра Володимировича
  5. Дроздову Лілію Андріївну
  6. Дудку Катерину Олександрівну
  7. Іллічова Владислава Денисовича
  8. Лукашенко Анастасію Олександрівну
  9. Наймушину Ірину Сергіївну
  10. Охріменко Катерину Сергіївну
  11. Попову Вероніку Сергіївну
  12. Проніну Діану В’ячеславівну
  13. Савченко Надію Сергіївну
  14. Томаровського Олексія Артуровича
  15. Тороні Артема Дмитровича
  16. Ушакова Дмитра Олексійовича
  17. Фесенка Владислава Олексійовича
  18. Ченіну Маргариту Віталіївну
Перевести з 

8 класу до 9 класу:



  1. Батрака Максима Володимировича
  2. Гмирю Христину Сергіївну
  3. Гостренка Романа Сергійовича
  4. Євтушенко Поліну Олександрівну
  5. Закарієва Руслана Ахмедхановича
  6. Ільченка Артура Антоновича
  7. Кневця Дмитра Дмитровича
  8. Ковача Олександра Сергійовича
  9. Кураша Кирила Дмитровича
  10. Литвинова Даніїла Денисовича
  11. Логвинюка Володимира Володимировича
  12. Любченка Максима Маріковича
  13. Мороза Дмитра Олександровича
  14. Пластунову Аліну Валеріївну
  15. Повод Олену Юріївну
  16. Пограничного Віталія Валентиновича
  17. Поліщук Єлизавету Віталіївну
  18. Пономаренка Ярослава Сергійовича
  19. Прокошева Антона Олександровича
  20. Прохорова Вадима Вадимовича
  21. Рогожнікова Сергія Дмитровича
  22. Скляр Ксенію Олексіївну
  23. Скороход Валерію Сергіївну
  24. Супруна Іллю Андрійовича
  25. Суптелю Кирила Костянтиновича
  26. Тарана Віктора Дмитровича
  27. Татарова Максима Олеговича
  28. Федая Олександра Юрійовича
  29. Федоруцу Жанну Олександрівну
  30. Фролову Аліну Максимівну
  31. Чапайла Демида Миколайовича
  32. Яковенка Богдана Анатолійовича
 

Директор школи                                       Н.Є.Біль

 

 

ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №14

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від 08.06.2018                                                                     № _______

Про випуск учнів 9-го класу

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 23.04.2018 № 68-Т

«Про організоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення  державної

підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міста», наказу Міністер-

ства освіти і науки України від 14.07.2015 року №762 «Про затвердження Порядку

переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного

класу», рішення педагогічної ради Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14

(протокол №8 від 08.06.2018 року)


НАКАЗУЮ:

  1. Випустити 33 учня 9 класу.
  2. Видати свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту учениці 9 класу  Капусті Марії.
  3. Видати свідоцтва про базову загальну  середню освіту учням 9 класу:
    1. Артюху Владиславу Юрійовичу
    2. Асташову Давиду Михайловичу
    3. Ащеуловій Анні  Євгенівні
    4. Бабаєву Дмитру Олеговичу
    5. Васильєвій Анастасії Володимирівні
    6. Воічковій Анастасії Ігорівні
    7. Герасимовій Ользі Юріївні
    8. Івлевій Анастасії Сергіївні
    9. Капусті  Марії Сергіївні
    10. Качаленко Валерії Едуардівні
    11. Качаленко Діані Едуардівні
    12. Кіріяці Єлизаветі Андріївні
    13. Князєвій Діані Олександрівні
    14. Копитчаку Юрію Володимировичу
    15. Кудрявцеву Владиславу Сергійовичу
    16. Кузьменку Кирилу Олександровичу
    17. Макарову Кирилу Олександровичу
    18. Мамедову Олександру Пашовичу
    19. Матківському Владиславу Олеговичу
    20. Міщанинцю Данилі Сергійовичу
    21. Огньову Івану Олеговичу
    22. Пазушенко Дар’ї В’ячеславівні
    23. Пентелі Карині Юріївні
    24. Полозу Павлу Віталійовичу
    25. Посиліну В’ячеславу  Костянтиновичу
    26. Романову Артуру  Андрійовичу
    27. Сагітовій Іларії Олегівні
    28. Сочинському  Костянтину Юрійовичу
    29. Філімонову Ігореві Віталійовичу
    30. Чернуцькому Юрію Юрійовичу
    31. Шевченко Олені Сергіївні
    32. Шпитальному Родіону Володимировичу
    33. Яременко Дарії Володимирівні

Директор  школи                                          Н.Є.Біль


 
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru