школа 14 Херсон

Зарахування, переведення та випуск учнів

2016/2017 навчальний рік

ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №14

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від 08.06.2017                                                                                   № 155

Про видачу свідоцтва учням 9-го класу

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 13.04.2017 року  №113-Т «Про організоване закінчення 2016/2017 навчального року та проведення  державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міста», наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», рішення педагогічної ради Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14 (протокол №5 від 08.06.2017року)

НАКАЗУЮ:

1.Випустити 26 учнів 9 класу.

2.Видати свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту учениці                9 класу Жосану Владиславі Георгевні.

3.Видати свідоцтва про базову загальну  середню освіту учням 9 класу:

1.Бистровій Катерині Сергіївні

2.Бульбі Єлизаветі Костянтинівні

3.Вдовіну Євгенію Андрійовичу

4.Вознюку Вячеславу Юрійовичу

5.Гвоздик Ганні Юріївні

6.Гірчі Ярославу Олександровичу

7.Заболотній Альоні Максимівні

8.Кармаліті Олександру Сергійовичу

9.Колпаковій Карині Віталіївні

10.Кузнєцову Микиті Олександровичу

11.Лисянській Ірині Олександрівні

12.Лісак Радмилі Борисівні

13.Маковійчук Даяні Олександрівні

14.Мельниченку Євгену Миколайовичу

15.Мукіній Євгенії Сергіївні

16.Овчаровій Анастасії Ігорівні

17.Пальняк Катерині  Денисівні

18.Пограничній Владиславі Валентинівні

19.Соломчак Юлії Миколаївні

20.Троцьку Володимиру Романовичу

21.Фінк Катерині Юріївні

22.Чуприні Владиславу Григоровичу

23.Шестаковій Валерії Олегівні

24.Шмаргиловій Анні Тимурівні

25.Шолоху Артему Михайловичу

 

3.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Мошенську І.Л.

 

Директор  школи                                                          Н.Є.Біль


ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ С ТУПЕНІВ № 14

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від 29.05.2017 року                                                                          №142

Про переведення учнів

до наступних класів

Відповідно до п.2 Інструкції про переведення, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015  № 762, рішення педагогічної ради школи (протокол №4 від 29.05.2017 року)

НАКАЗУЮ:

 

1.Перевести учнів 1-х класів до 2-го класу:

1.

Бабаєва Андрія

2.

Багдасарян Сімону

3.

Бережну Домініку

4.

Бєлого Артема

5.

Гайдаренко Анастасію

6.

Герасименко Софію

7.

Дем’яниця  Назара

8.

Дергачову Меланію

9.

Дрозда Євгенія

10.

Коротєєва Гліба

11.

Лешукова Івана

12.

Михняка Микиту

13.

Міненка Олександра

14.

Москаленко Євгенію

15.

Новікову Валерію

16.

Озерову Вероніку

17.

Пляснік Івана

18.

Полещук Крістіну

19.

Прісіча Кирила

20.

Степанченка Олександра

21.

Сторожука Романа

22.

Стратій Мирославу

23.

Тимчук Назарія

24.

Томнюк Аліну

25.

Філенка Артема

26.

Хохлову Олену

27.

Чабаненка Валерія

28.

Швигар Маргариту

29.

Бовкун Єлизавету

30.

Гасанова Віктора

31.

Герасимову Юлію

32.

Григоренко Аделіну

33.

Гусейнова Наміка

34.

Дмитренка Дмитра

35.

Журбу Кіру

36.

Заболотну Владиславу

37.

Замолотнєву Єлизавету

38.

Іванова Івана

39.

Іванову Валерію

40.

Корж Євгенію

41.

Крушельницького Дмитра

42.

Кузнецову Дарину

43.

Кузьменкова Володимира

44.

Кулінок Микиту

45.

Лиховид Софію

46.

Луговського Івана

47.

Лупінос Любов

48.

Мардарєву Валерію

49.

Мікуліну Валерію

50.

Положенцева Руслана

51.

Попова Павла

52.

Савельєву Христину

53.

Суптелю Єгора

54.

Урсу Юрія

55.

Чумак Аліну

56.

Шкуратова Станіслава

57.

Якименка Іоакима

 

2.Перевести учнів 2-х класів до 3-го класу

1.

Аріпову Даяну

2.

Афанасієвську  Дарину

3.

Бадовського Ярослава

4.

Брожко Вікторію

5.

Борчалян Анастасію

6.

Бурячок Богдана

7.

Власенка Андрія

8.

Говорецьку Домініку

9.

Гречина Дмитра

10.

Ляшенко Аліну

11.

Мельниченко Вікторію

12.

Мкртумова  Артура

13.

Морозенко Вікторію

14.

Панченко Юлію

15.

Плахотниченка Артема

16.

Познякова Артема

17.

Посиліна Сергія

18.

Рогову Євангеліну

19.

Руденка Антона

20.

Самохіну Анастасію

21.

Санчаєва Ростислава

22.

Смінтіна  Андрія

23.

Сороку Анастасію

24.

Стародубцеву Софію

25.

Цикал Софію

26.

Чистякову Анастасію

27.

Чорного Максима

28.

Ітх Аріну

29.

Андрєева Михайла

30.

Арського Віталія

31.

Афанасьева Олега

32.

Беніцького Даниїла

33.

Бобир Віктора

34.

Бобир Михайла

35.

Бригар Дар’ю

36.

Бухвак Маргариту

37.

Бучинського Нікіту

38.

Васянович Вікторію

39.

Гусака Богдана

40.

Качаленка Гліба

41.

Кравченка Олександра

42.

Майданика Сергія

43.

Мельничука Родіона

44.

Мухаровську Софію

45.

Плиса Кирила

46.

Романенко Анастасію

47.

Росола Данила

48.

Сколібога Валерія

49.

Степаненка Івана

50.

Суй Анастасію

51.

Тарасенка Івана

52.

Філімонова Анатолія

53.

Філіппова Євгенія

54.

Чайку Аріану

55.

Юрченка Миколу

56.

Яброву Єву

57.

Янсону Марку

 

3.Перевести учнів 3-х класів до 4-го класу

1.

Алексєєву Валерію

2.

Анісову Владиславу

3.

Асауленко Єлизавету

4.

Герасименка Іллю

5.

Германа Сергія

6.

Гордєєву Віру

7.

Доманицьку Поліну

8.

Ілюхіан Артема

9.

Кіріяку Софію

10.

Комар Дарину

11.

Локтінову Анастасію

12.

Марченка Владислава

13.

Менсадирову Світлану

14.

Михайлюк Діану

15.

Андрущенко Ярославу

16.

Писанську Анну

17.

Писанську Карину

18.

Пограничного Максима

19.

Сочинського Максима

20.

Стопкевич Вероніку

21.

Тарадія Миколу

22.

Тарасенка Сергія

23.

Федфебелева Германа

24.

Чорну Катерину

25.

Авдєєва Ярослава

26.

Баранецького Романа

27.

Богданову Вероніку

28.

Гавриля Івана

29.

Галку Данила

30.

Гарасюк Дар’ю

31.

Димську Анастасію

32.

Задорожню Ксенію

33.

Заущенка Миколу

34.

Ільїну Аліну

35.

Іщенка Ярослава

36.

Лазаренко Марію

37.

Москальова Гліба

38.

Найк Олександру

39.

П’ятничук Валерію

40.

Пусенкова Максима

41.

Руснюк Сніжану

42.

Салтановську Карину

43.

Скакуну Олександру

44.

Хрущу Артему

45.

Чорну Анну

46.

Чуприну Андрія

47.

Чухрая Олександря

48.

Швець Дар’ю

 

4.Перевести учнів 4-х класів до 5-го класу

1.

Байлук Тетяну

2.

Баклан Анастасію

3.

Беляєва Івана

4.

Білоконя Павла

5.

Бонцевича Владислава

6.

Брагу Аделину

7.

Герасименка Івана

8.

Данилюк Валерію

9.

Євтушенка Миколу

10.

Зайцеву Софію

11.

Залукаєва Богдана

12.

Іванову Віолету

13.

Коломойцеву Вероніку

14.

Кривошей Ілону

15.

Леванченко Діану

16.

Михняка Назара

17.

Мірончук Валерію

18.

Нестеренко Христину

19.

Озерянко Катерину

20.

Петрунчака Данила

21.

Попова Анатолія

22.

Сагатова Дениса

23.

Ходун Ілону

24.

Черкашенка Іллю

25.

Бабича Ярослава

26.

Беха Станіслава

27.

Григоряк Альбіну

28.

Колєснікову Олену

29.

Ляшко Анастасію

30.

Марченка Іллю

31.

Псєха Святослава

32.

Савицьку Марію

33.

Савченка Максима

34.

Сукалову Анну

35.

Танцура Богдана

36.

Ткаченка Дмитра

37.

Ширяєва Владислава

38.

Щетиннікову Олександру

39.

Червоного Данила

40.

Супрунова Станіслава

41.

Сілучук Євгенію

 

5.Перевести учнів 5-х класів до 6-го класу

1.

Антончук Дарину

2.

Антончука Юрія

3.

Балак Еліну

4.

Вдовіна Богдана

5.

Войнову Дар’ю

6.

Горєлова Володимира

7.

Григор’єва Владислава

8.

Домашова Данила

9.

Зоріну Вероніку

10.

Івановського Владислава

11.

Колісніченко Софію

12.

Коломойцеву Єлизавету

13.

Котляр Єлизавету

14.

Крамаренко Єлизавету

15.

Кремінську Тетяну

16.

Кригер Єлизавету

17.

Кургана Владислава

18.

Мошенського Рєната

19.

Плесецьку Ілонну

20.

Саленка Микиту

21.

Степаненко Поліну

22.

Фатхутдінову Діану

23.

Хохлова Олексія

24.

Чабана Богдана

25.

Чеботнікова Артема

26.

Швец Софію

27.

Аітбаєву Гузал

28.

Барсегян Ангеліну

29.

Батрака Дениса

30.

Бут Валерію

31.

Довганя Артура

32.

Їлмаз Ірем

33.

Казєєву Валентину

34.

Кобилінську Марину

35.

Козлова Андрія

36.

Короленко Вікторію

37.

Кочуру Дениса

38.

Кравченка Даріо-Олександра

39.

Мирошка Давіда

40.

Покотилову Вероніку

41.

Семенець Діану

42.

Скоропада Микиту

43.

Супруна Павла

44.

Фінка Максима

45.

Побережного Валентина

 

6.Перевести учнів 6-х класів до 7-го класу

1.

Баденка Іллю

2.

Гайвана Олександра

3.

Гаркушу Таїсію

4.

Городян Ганну

5.

Гречина Володимира

6.

Грузова Івана

7.

Дмитренко Вікторію

8.

Дьомочкіну Марину

9.

Заставного Владислава

10.

Крохмаль Марію

11.

Мустафарову Владлену

12.

Панчишкіна Богдана

13.

Петренка Владислава

14.

Ричака Романа

15.

Смирнова Дениса

16.

Смоткіна Сергія

17.

Таран Дарину

18.

Троцька Давида

19.

Фєдяєва Юрія

20.

Чистякову Анну

21.

Швеця Микиту

22.

Шевченко Юлію

23.

Волошинова Станіслава

24.

Доманицького Олександра

25.

Дроздову Лілію

26.

Дудку Катерину

27.

Зінковську Галину

28.

Іллічова Владислава

29.

Косенко Анну

30.

Лукашенко Анастасію

31.

Наймушіну Ірину

32.

Орловську Софію

33.

Охрименко Катерину

34.

Попову Вероніку

35.

Проніну Діану

36.

Савченко Надію

37.

Томаровського Олексія

38.

Ушакова Дмитра

39.

Фесенка Владислава

40.

Ченіну Маргариту

 

7.Перевести учнів 7-х класів до 8-го класу

1.

Гострена Романа

2.

Дамчук Анастасію

3.

Євтушенко Поліну

4.

Ільченка Артура

5.

Ковалишину Катерину

6.

Ковалишину Софію

7.

Кравченко Аліну

8.

Литвинова Даніїла

9.

Любченка Максима

10.

Мельник Марію

11.

Нестеренко Ольгу

12.

Олексієвець Діану

13.

Орлову Тетяну

14.

Пограничного Віталія

15.

Пономаренка Ярослава

16.

Скляр Ксенію

17.

Скороход Валерію

18.

Суптелю Кирила

19.

Татарова Максима

20.

Федая Олександра

21.

Фролову Аліну

22.

Ямбур Валерію

23.

Батрак Максима

24.

Закарієва Руслана

25.

Кневець Дмитра

26.

Ковача Олександра

27.

Кузьменко Анну

28.

Кураша Кирила

29.

Логвинюка Володимира

30.

Менаріфову Марію

31.

Мороза Дмитра

32.

Пашкевич Анастасію

33.

Пластунову Аліну

34.

Повод Олену

35.

Поліщук Єлизавету

36.

Прокашева Антона

37.

Прохорова Вадима

38.

Рогожнікова Сергія

39.

Русецьку Єлизавету

40.

Супруна Іллю

41.

Тарана Віктора

42.

Федоцуру Жанну

43.

Гмирю Христину

44.

Чапайла Демида

45.

Яковенка Богдана

8.Перевести учнів 8 класу до 9-го класу

1.

Артюха Владислава

2.

Асташова Давида

3.

Ащеулову Анну

4.

Бабаєва Дмитра

5.

Васильєву Анастасію

6.

Воічкову Анастасію

7.

Герасимову Ольгу

8.

Дельвера Владислава

9.

Івлєву Анастасію

10.

Капусту Марію

11.

Качаленко Валерію

12.

Качаленко Діану

13.

Кіріяку Єлізавету

14.

Князєву Діану

15.

Копитчака Юрія

16.

Коржа Олексія

17.

Кудрявцева Владислава

18.

Кузьменка Кирила

19.

Макарова Кирила

20.

Мамедова Олександра

21.

Матківського Владислава

22.

Міщанинця Данила

23.

Огньова Івана

24.

Пазушенко Дар'ю

25.

Пентелу Каріну

26.

Полоза Павла

27.

Посиліна В'ячеслава

28.

Романова Артура

29.

Сагітову Іларію

30.

Сорокіна Андрія

31.

Сочинського Костянтина

32.

Філімонова Ігоря

33.

Чернуцького Юрія

34.

Шевченко Олену

35.

Шпитального Радіона

36.

Яременко Дар’ю


9.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Мошенську І.Л.

Директор школи                                                Н.Є.Біль

 

 
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru