школа 14 Херсон

Психологічна служба

Графік консультацій психолога

Шкільний психолог   допоможе:

-         Стабілізувати емоційний стан вашої дитини.

-         Зміцнити впевненість у собі.

-         Зрозуміти в чому причина шкільних негараздів.

-         Розвинути комунікативні навички.

-         Подолати шкідливі звички.

-         Розв’язати конфліктну ситуацію.

-         Допомогти обрати професію.

-         Надати поради батькам.

Детальніше...

 

Поради психолога щодо безпеки в Інтернеті

Детальніше...

 

Гендерне виховання дітей

Виховуємо хлопчиків, виховуємо дівчаток

(психолого-педагогічні рекомендації щодо ґендерного виховання)

 

• Ніколи не забувайте, що перед вами не просто дитина, а хлопчик чи дівчинка з властивими їм особливостями сприйняття, мислення, емоцій. Виховувати, навчати і навіть любити їх треба по-різному. Але обов’язково – сильно.

• Ніколи не порівнюйте хлопчиків та дівчаток, не ставте одних за приклад іншим: вони різні, навіть за біологічним віком – дівчатка звичайно старші від своїх ровесників-хлопчиків.

Детальніше...

 

Як ставитися до небажаної шкільної оцінки

Батькам у взаєминах зі своїми дітьми варто зменшувати хворобливість  переживань з приводу невдач, допомогти їм емоційно долати ситуації, пов’язані зі шкільними оцінками.

Детальніше...

 

Волшебная сила похвалы

Психологи утверждают, что похвала — способ мотивировать, намного более эффективный, чем критика или наказание. Справедливый нагоняй очень полезен, он заставляет мобилизоваться и исправить ошибки. Но если критиковать человека изо дня в день… Ни чувство вины, ни ущемленные амбиции не могут вдохновить на новые свершения. От них не распрямляются плечи, не укрепляется вера в свои силы.Хвалить детей необходимо, по крайней мере, по двум причинам.

Детальніше...

 

Як запобігти обману?

Пам’ятка для батьків

Сприймайте дитину безумовно. Любіть її не за те, що вона гарна, розумна, здібна, добре навчається, допомагає. Любіть її просто за те, що вона є. Можна висловити своє незадоволення окремими діями дитини, але не дитиною загалом. Будьте вірними своєму слову, обіцянкам. Навіть якщо є об’єктивні причини і через якісь обставини ви не зуміли дотриматися своєї обіцянки, не вважайте не гідним для себе пояснити дитині причин, з якої порушили її. Будьте відвертими з дитиною.

 

Детальніше...

 
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru