Як допомогти дитині з дистанційним навчанням?

           В онлайн-школі свої правила і свої особливості, познайомитися з якими просто необхідно, щоб навчання було ефективним. Олайн-навчання розраховано на дітей, здатних працювати самостійно без постійного стимулювання та підштовхування. Але воно здатне привчити слабо вмотивовану дитину до самостійності та відповідальності. І може стати потужним поштовхом для саморозвитку та самореалізації. Але це відбувається у тому випадку, якщо ваша дитина зможе безконфліктно опанувати цю передову технологію самоосвіти.

  Дозвольте дати вам кілька порад:

   


  • Підготуйтеся до онлайн-навчання технічно. Комп'ютер, доступ до мережі - мінімальні вимоги до початку занять.
  • Для початку ознайомтеся з особливостями сайту. Вивчіть характер комунікацій з вчителями, адміністрацією, класним керівником, технічною підтримкою.
  • Вивчіть хід проходження уроків, тем, ознайомтеся з графіком виконання завдань(розкладом).
   •Складіть графік навчання натиждень ,місяць.

   Зробіть це разом з дитиною! Намагайтеся не відступати від тижневого графіку. Це допоможе дитині організуватися і відповідально ставитися до вивчення предмета.


   А тепер найважливіше.

  Як мотивувати учня на вивчення предмета ?


  • Зробить навчання комфортним.

  • Якщо ваша дитина добре знайома з комп'ютером і не відчуває труднощів комунікації онлайн, дайте йому більше свободи. Така доросла і серйозна форма навчання може розкрити в ньому несподівані таланти самоорганізації. Адже він не просто грає в «стрілялку» або бродить по мережі в пошуках цікавих для нього контактів, він зайнятий серйозною справою. Дайте йому відчути відповідальність!

  • Контролюйте його. Але робіть це тактовно. Відстежуйте час його роботи на сайті школи.

  • Слідкуйте за тим, щоб ваш учень не просиджував за комп'ютером з ранку до вечора без перепочинку. Після проходження кожного уроку, а то й частіше радимо проводити фізкульт хвилинку.
  • У разі якщо дитина відчуває труднощі користувача, допоможіть йому пристосуватися до продуктивної роботи з комп'ютером. Адже якщо в нього щось не виходить, це відбиває бажання вчитися. Пройдіть кілька уроків разом з ним. Якщо у вас виникають питання або зауваження з приводу навчального матеріалу або його подачі, зв'яжіться, будь ласка, з адміністрацією або технічною підтримкою.

  • Простежте за комунікацією дитини і викладача. Незважаючи на те, що це дистанційна школа, такий контакт повинен стати обов'язковим. Зворотній зв'язок з учителем - важливий фактор засвоєння знань. Дитина повинна бачити свої успіхи і працювати над помилками.

  • Слідкуйте за тим, щоб окрім проходження уроків ваш школяр добре харчувався, сидів у зручній позі, не псував зір. Робота над навчальним матеріалом повинна проходити в комфортних, сприятливих до навчання умовах.

   

   

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019