школа 14 Херсон

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14

Місячник Правових знань

Правова освіта є невід'ємною частиною системи освіти.

В рамках проведення місячника Правових знань з 01 по 26 жовтня у школі пройшло ряд заходів. Класні керівники 1-9-х класів на годинах спілкування обговорювали  теми: "Вчинки та їх наслідки. Юридична відповідальність за правопорушення", "Чи знаю я свої права та обов'язки", "Як не стати жертвою злочину", "Дитинство без насильства".

Психологом та соціальним педагогом Діжур Н.В проведено тренінг "Лідерство. Розвиток лідерських якостей", круглий стіл "Моє ставлення до покарання", а також анкетування учнів щодо виявлення причин девіантної поведінки.

Вчителем історії та права Чихун К.П. організовано відео лекторій "Південний кордон", "Торгівля людьми: це може статися з кожним".

Представники управління патрульної поліції в Херсонській області 18 жовтня провели лекції на тему: "Булінг",  "Відповідальність підлітків за порушення закону".

 

 

 

ПАМ’ЯТКА з безпечної поведінки для учнів та план заходів на осінні канікули

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ

1.    Пам’ятайте і виконуйте правила переходу вулиць і доріг.

2.    Не грайтесь на тротуарі, біля доріг.

3.    Дотримуйтесь правил посадки в трамвай, тролейбус, автобус.

Детальніше...

 

День захисника України та День українського козацтва

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва 12 жовтня в школі відбулося ряд заходів: спортивні перегони між учнями  5-х класів «Нумо хлопці»,  виставка в шкільній бібліотеці «14 жовтня День українського козацтва», учні 7-х класів відвідали театралізований захід «Олешківська толока по-козацьки» в Херсонському обласному центрі народної творчості, майстер-клас для дівчат з виготовлення вітальних листівок, тематичні уроки «Україна від козацьких часів до сьогодення», «Наші відважні захисники».

 


 

Лекція "Профілактика домашнього насильства"

11 жовтня 2018 року,  з  метою профілактики насильства в підлітковому середовищі, визначення за віком кримінальної відповідальності за вчинення насильницьких дій, надання інформації про установи та організації, які надають підтримку та допомогу у разі потреби, для учнів 8-9-х класів проведено лекцію «Профілактика домашнього насильства в підлітковому середовищі». Лекцію проводила головний спеціаліст служби у справах дітей Корабельної районної ради у м. Херсоні  - Левіна Лілія Петрівна.

 

"Мистецька толока"

12 вересня, на подвір'ї Херсонського обласного центру народної творчості, учні 5-х класів відвідали народний фестиваль "Мистецька толока".  В рамках заходу на дітей чекав ярмарок майстрів, традиційні обряди осіннього циклу, майстер-класи, народна кулінарія і , звичайно ж, святкова концертна програма.

Детальніше...

 
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru