школа 14 Херсон

Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, його головною метою є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави.

 

 

З 10 по 13 березня 2015 року в рамках національно-патріотичного виховання в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 14 були проведені виховні години, бесіди, темами яких стало: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу.  Так, учні 7 класу взяли участь у мовознавчому турнірі «Не вмре ніколи мова, якою Кобзар співав».

Діти мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідної мови. Мовознавчий турнір доніс до школярів красу і багатство української мови.

Всі ці заходи прищеплюють дітям почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховують любов до рідної неньки України, української мови, бажання досконало її знати, плекати, берегти, примножувати її красу.

Нехай же вогонь рідної мови ніколи не згасне в дитячих душах, українське слово буде для всіх оберегом та символом єднання великого народу!

 
Ввійти
foot1
foot2
foot3
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru